Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Turkcell Süper Lig 26. Hafta G.Birliği-Beşiktaş saat:20.00 Pazartesi

Passanger

Öne çıkan mesajlar

kazanırsak olay derbilere kalıyor bence. bizim derbiler dışında sadece kayseri maçı kalıyor ki fenerin de maçı var kayseriye

kaybedersek olay biter 2.lik için kasmamız gerekir

puan kaybedersek haftaya fenerin kayseriye puan kaybetmesi gerekir ki hiç sanmıyorum öyle birşey olacağını
Sosyal ağlarda paylaş

turkcell rofl ligi hiç bitmesin

takımda yedek yok, kaç senedir belki de en dar kadro ama yine de 2.yiz belki şampiyon oluruz tam komedi olur :)

lig her geçen sene daha da kalitesizleşio. beşiktaşlı olarak bu kadroyla ve oyunla durumumuzdan memnunum ama türkiye ligi gerçekten de yerin dibinde
Sosyal ağlarda paylaş

besiktas ın bir kayseri maçımı kalıyor?

sivasspor deplasmanı , içerde yılmaz vuralın çıkışta antalyası..

heleki bursa deplasmanı ölümüne oynayacaklar o maçta..

Fenerbahçenin istanbul dışında iki maçı var kayseri ve antep..kayseriyi yendiğimiz anda şampiyonluk turuna çıkarım ben..
Sosyal ağlarda paylaş

kayseri dışındaki bütün maçlara banko gözüyle bakıyorum ben. bursa deplasmanı dediğin ölümüne nedir yahu taraftar oynamicak maçta. bursa da ortalamanın altında bi takım defansı evlere şenlik

sivas ve antalya rahat kazanırız

hatta bana göre 2 takım da derbiler hariç bütün maçlarını kazanır herşey derbilerde çözülür

ama fb gsyi samiyende yener gibi gelio
Sosyal ağlarda paylaş

hakkaten yahu bursa niye ölümüne oynuyor, futbolcuların bi alıp veremediği yok. ayrıca zor durumda bursa, kazanırsa süpriz olur.
fenerbahçe'nin daha zor fikstürü. son 4 hafta bjk, ts, gs, ankgücü.

@tonik kim konuşmuş ya fener hakkında?

[ Mesaj 02 Nisan 2007, Pazartesi - 22:12 tarihinde, toggie tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

yahu biz maçı izledik beşiktaşın ilgilenilecek bi durumu yok nesini konuscaz :)

burak yılmaz'ın mallığını konuşabiliriz mesela. ricardinhonun istatistiklerini kateldiyor adam başka bişi yapmıyor :) okadar pas bana gelse ben gol atarım bi şekilde yahu:)
Sosyal ağlarda paylaş

fenerbahçe-ankaraspor topicinde dedim ben zaten.çok büyük konuşuyo millet.allahında sopası yok haliyle.siz kimsiniz diyo bi çarpıyo.sora gıkı çıkmayan taraftarda üzülüyo.bırakında oynayan oynasın sevinen üzülen üzülsün sevinsin bişi olsun çok yorum yapmaya gerek yok
Sosyal ağlarda paylaş

geçen sene gs ile fb başa baş gidiyordu farkındaysan,ben bu seneki fikstür avantajından bahsediyorum..
kayseri maçını kazanırsak fb anadoluya bir kere gidiyor bjk 4 kere..
rüzgar bizim arkamızda , bence gs ın bjk dan daha çok şansı var bu sene , bu benim fikrim bekleyip görecez..
Sosyal ağlarda paylaş

pff bonjo hayal dunyasındasın.Gs BESİKTAS-ts macların var neyden bahsedıyorsun fıkstur avantajıymıs.
Net bır skorla aldık macı.Ikıncı yarı sıkıntıdan 4 cay ıctım.
Baki superdı :) hele 2-3 bındırmesı vardı kı gulmekten yere yattım.
Hakem kotu mac yonettı.Her pozısyona faul her pozısyona faul.Serdara gosterdıgı sarı kart tamamen art nıyetlıydı.
Sosyal ağlarda paylaş

GE-LI-YOR-UZ

hayydaarrrinnaa rinnaa rinnaa rinanay...

ne demisler...

stultum est timere quod vitare non potes!!

o degilde ite kaka gidiyoruz.
Burak tam bir serefsiz.Uyuz olmaya basladim gereksiz bir topcu.Zaten performansi berbat ustune takim arkadaslariyla sacma sapan konuyor.Ricardinho ya yaptigi sus isareti nedir ya?
Tigana artik Ali Tandogan i gorsun.
Baki koray rico guzel oynadi.
Ofsayt taktigini besiktas cok iyi kullandi ama bigun basimizi yakicak bu ofsayt taktigi.

Rico keske sari kart gorseydi.Onumuzdeki hafta cezali olurdu.Simdi haftaya gorurse Fener macinda yok o kotu olucak.

Neyse ite kaka cok iyi oynamasakta aldik maci.Fikstur avantajimiz var.
Zor olmayacak sadece Besiktas onune baksin yeter.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...