Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

War§ow

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

Bedava bir oyun, Q3 CPMA'yı temel alıyor ancak grafikleri çizgi-film tarzı (cell shade). quake ve ut sevenlere öneririm, baya hızlı oyun. bunny, dash, double jump falan yapabiliyorsunuz oyunda.

www.warsow.net

[ Mesaj 27 March 2007, Tuesday - 21:06 tarihinde, Silphatos tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

rj de var tabii ki, ayrıca asıl taktik oyunu bunlar. meganın, kırmını armorun zamanını kafanda tutarken karsı tarafın yapabileceklerini tahmin edeceksin, map kontrol, ses falan filan cs'den daha cok taktik gerektirir bunlar =)

[ Mesaj 27 March 2007, Tuesday - 22:44 tarihinde, Silphatos tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• 7 ay sonra ...
CPMA sever varsa ve Warsow'u bilmiyorsa yüklesin, ardından kendine takım yapıp gelsin CA kupasında oynasın =p. Warsow hakkında daha fazla bilgi veremiyorum işlerim var bu gece, bi ara ayrıntılı olarak yazacağım. şimdilik warsow.net'ten indirip bakabilirsiniz.

bu da eğlencelik CA NightCup'ımız, ESL'de Warsow'dan ben sorumluyum, ladder'lara falan girerseniz ve cebime 2, 3 yetele koyarsanız görürüm sizi heh ;) http://www.esl.eu/eu/warsow/news/46366/
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
radeon x1600

ana menüde direk gri ekran. mouse oynatınca menü sesi geliyor.

aslında bi map ismi söylesen bana oyun acıldıgında consolu acıp map başlatmayı denesem bide..

görmeyiz ama doru yazıp acarız mapı sonuçta.oyunda görüntü varsa ekran kartından degildir

3.0 cıkıyormuş sanırım birde yakında.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...