Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sizi sınırlayan tek şey aslında kendi diktiğiniz duvarlar :)

Dynun

Öne çıkan mesajlar

Kendimizi bildik bileli, kendimizi yanlış biliyormuşuz biz.
Önümüze koyulan tabuları, kocaman dağ olarak görmüşüz. Öyle yaşamışız mutlu mesut.

Ben, sen veya o...
Kendinizi ne kadar tanıyorsunuz?
Kendinizi ne kadar seviyorsunuz?

Bir gün artık isyan ettiğimde, ne kadar şanslıyım ki gördüm bunu.

İçinizde sizden bir 10 katı daha var aslında.
Siz, kendinizi dışa vurduğunuz kadarısınız.

Babam 12'den sonra yatarsan uykusuz kalırsın derdi. 2'de yatınca da uykumu alıyormuşum ben.

Annem, sabahlara kadar çalışıp 50 aldığımda, üzülme sen elinden geleni yaptın demişti. Bal gibi de 90 aldım ben ondan.

Arkadaşlarım, kasma oğlum herkeste müzik kulağı yok demişlerdi. Üzülme. Hah, çok da güzel çalıyorum şimdi enstürmanımı.

Bigün birileri bana çirkinsin demişti, şimdi dünyalar güzeli bi kız bana ne kadar hoşsun diyor mesela :)

Yarattığımız dünyamızda, biz aslında ne istersek oyuz. Yeter ki pes etmeyelim.

Kazanamam diyenler kazandı, kötürüm kalacak dedikleri arkadaşlarım iyileşti. Birdaha aşık olamam diyenleri gelin de görün :)

Gece gece niye yazdım bilmiyorum da, özetle şöyle diyeyim :
Sizi sınırlayan tek şey aslında kendi diktiğiniz duvarlar. Yıkması çok kolaymış, deneyin görüceksiniz.

Sonuna kadar okuyan varsa teşekkür :)
Sosyal ağlarda paylaş

bişi deil.

en güzeli o duvarları hiç kurmamak. bi yerden sonra insanların sözlerine hıh diyip geçmek nefis.ne duvar ne bişi. en güzeli de şahsın yapamassın dediği şeyi yaptıktan sonra karşısına geçip sağ eli yumruk yapacak şekilde yere dik hale getirmek ve akabinde sol eli el sallarmış gibi açıp sağ elle hızlıca buluşturmak.

ha bi de nah çekmek var şrak diye ama o daha bi terbiyesiz.
Sosyal ağlarda paylaş

polyanna nın erkek versiyonu musun bre? $aka bir yana doğru aslında hepsi,güzel değinmi$sin.bazen o duvarları yıkmak için güvenden çok sadece zaman gerekiyor,nitekim yıktığında da geriye bakıp peh diyor insan akıp giden zamana,olan olaylara.tıpkı $imdi ki gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...