Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş - Kayseri Erciyesspor Pazar 19.00

Passanger

Öne çıkan mesajlar

ya şu burak biraz akıllı olsa aslında çok yetenekli ama acaip itici geliyor bana nedense. sahadaki oyuncuların biraz mütevazi ve sevimli olmaları gerek. henry, ronaldinho gibi adamlar hakemlerin yanlış kararlarında bile gülümseyerek devam ediyorlar oyunlarına. ve bu sayede de sempatik oluyorlar. bizim oyuncuların %99 u itip kakmaya, tavır koymaya programlanmış.
Sosyal ağlarda paylaş

ya burak yine etkisiz 1 kişi eksik oynatio

ibrahim akın hem 1 kişi eksik oynatio hem de onun yerine kütük koysan atacağı golleri harcio

bu maçta da yine gösterdi hünerini

zaten gs maçında kaçırdıkları yüzünden sene sonunda puan eşitliği olursa gs önümüzde yer alcak...
Sosyal ağlarda paylaş

ibrahim akın aslında sol kanat oyuncusu.Bu adamdan bır forvet yapma merakı var ben bunu anlayamıyorum.Bende umudu kestım ondan.
Ancak burak ıcın aynı seylerı soyleyemem.Gecen sezon 2.lıgte oynayan bır adamın 1 sezonda Beşiktaş'ta süper top oynamasını beklemek sacma olur.Daha zamana ve şansa ıhtıyacı var.
Sosyal ağlarda paylaş

bi de ibrahim akın sadece gol atmak isteyen bi adam, sanki gol atmadan takıma faydalı olamayacakmış gibi ille de gol diye tutturuyo sonra atamayınca morali bozuluyo.

hiç unutmuyorum bi maçta vurmuştu top direkten döndü delgado tamamladı gol oldu adam ağlıcaktı nerdeyse.
Sosyal ağlarda paylaş

valla iş yapacaksa fena adam değil, bizim sol kanatta arda var gerçi şans bulamaz fazla ama arda sağa çekilirse solda hasan, ergün ve bilimum türevlerinden daha iyi iş yapar. gol için bi tarafını yırtmayacak tabi, kanat oyuncusu olacak adam gibi orta kesecek fazlasını istemez.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...