Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

mds ve fb!

Masteis

Öne çıkan mesajlar

Şimdi bi tane "Daemon Tools" ediniyorsun.
Onu çalıştırıyorsun, sağ altta şimşekli bi sembolü olacak. O sembole sağ tıklayıp çıkan menüden "Virtual CD/DVD-ROM" dan "set number of devices" kısmını seçip "1 drive"ı seçeceksin. Program bişeyler yükleyecek. Ardından tekrar aynı sembole sağ tıklayıp tekrar "Virtual CD/DVD-ROM" kısmından "Device 0 : No media" yazan yere gelip, oradan "mount image diyeceksin" ardından 1kblık dosyayı bulup yükleyeceksin. Şimdi "Bilgisayarım kısmında yeni bir dvd-rom varmış gibi olacak. O sanal dvd-romda da Fallout cdsi varmış gibi düşünecek bilgisayar. Sen de işini cd varmış gibi halledeceksin. Yalnız 1kblık dosya ile 600mblık dosyanın aynı klasör içinde bulunması gerekiyor olabilir.
İyi oyunlar
Sosyal ağlarda paylaş

said:
half dediğini yapyıorum, bilgisayarıma girmeye kalkışınca makina kasıp kitleniyor

Bir sorun olmaması lazım. Belki sürüm farkından olabilir ya da sistemle ilgili olabilir (Bu dediğim bana da çok inandırıcı gelmedi).

Not: Kısaltacaksanız Half'tan ziyade Cow'u tercih edin yaw :)
Sosyal ağlarda paylaş

eh yani half. adam oyunu torrentten indirmiş alcohol kullanmayı ögretiyosun oyunun exe dosyasının crackini ögretmiyosun :)

neyse ben soyliyim eger yuklendiyse oyun ve calıstırırken cd istiyosa giriceksin gamecopyworld.com a arayacaksın fallout 2 diye karsına cıkacak no-cd crackler. oyunun versiyonuna gore indirirsin. eger o sitede bulamasan google a yaz fallout 2 no cd crack diye.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
eh yani half. adam oyunu torrentten indirmiş alcohol kullanmayı ögretiyosun oyunun exe dosyasının crackini ögretmiyosun :)

neyse ben soyliyim eger yuklendiyse oyun ve calıstırırken cd istiyosa giriceksin gamecopyworld.com a arayacaksın fallout 2 diye karsına cıkacak no-cd crackler. oyunun versiyonuna gore indirirsin. eger o sitede bulamasan google a yaz fallout 2 no cd crack diye.

Yaw torrente falan dikkat etmedim ben. Kendi cdsini sıkıştırmıştır gibisinden anlatmıştım. Neyse, eğer istenirse gerçekten bi şekilde anlatırım. Zaten yörüngeye yeni oturmuşum, bi daha dışarı çıkmayı göze alamam :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...