Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Arkada$lık siteleri

Pyro

Öne çıkan mesajlar

bu aralar patlama falan mı oldu bu tarz sitelerde?abartısız hergun hıc adını duymadıgım arkada$lık sitelerinden x ark.nız sizi davet ediyor diye mail geliyor.i$in komigi o davet edenlerinde hicbirini tanımıyorum.bir tane olur iki tane olurda 2 gunde 4-5 farklı yerden mail gelince bu tarzda,noluyoruz lan diyor insan.
Sosyal ağlarda paylaş

Sitelerin bu kadar hızlı türüme nedeni
Joomla denilen bi olay yüzünden.Joomla Frontpage gibi site kurmaya yarıyor.Hazır arkadaşlık sitesi scriptleri var.Bunlarla çok hızlı bi şekilde hazırlanıyor.
Ayrıca yonja gibi sitelerin parayı vurduğunu görenin ağzı sulanıyor site açmaya kalkışıyor.

İlginç olanda şu patiden bir iki eleman üzerinden geliyor bana siteler.Onların haberi varmıdır bilmem.
Ne zaman yeni bi arkadaşlık sitesi çıksa onların teklifi var.Başka bişey olmalı herhalde bende "uLan yeni açılmış ne çabuk üye olmuşlar" falan fıstık diyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

hi5,tagged fln eski ya bunlara kıyasla yeminle.en son gelen maillerden birinde yazan;

bla bla Sosyal Network Center'da neler var..

-Dünyaca ünlü sanatçılar,futbolcular üyemiz..
-Ücretsiz mesajlaşma
-Profil sayfası düzenleme
-Profilinize özelleştirme (arka plan değiştirme,html kodları,müzik koyma v.b)
-Video Ekleme,Çıkartma
-Ülke,Semt,Şehir arama
-27 Dil Seçeneği
-12 farklı tasarım

lol.
Sosyal ağlarda paylaş

topunuzun allah belasını emi.iyi ki bir topic actık,$ikayet ettik durumdan sizdede böyle mi diye,adamlar yumu$ak yaptı,ibne yaptı ustune bir de kız aramıyor muydun diye abaza oeh.

@st_dreamer: ne ara?ben hic oyle bir egilimde olmadım(ibne degilim atlamayın direk),en azından netten kız aranmıcagını biliyorum.zaten umrumda da degil $uan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...