Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Youtube'a giremeyecekmişiz artık

Werewolf

Öne çıkan mesajlar

said:
tamam da Türkiye, Youtube a bu video yu kaldirin mi dicekti?

Bence dogrusu yapıldı.

Youtube erişim engellenir,

Video kaldirilir,

Erişim açılır,

Youtube bir daha bu tip videolari ekletmez.

Sorun çözülür.

Türkiye Youtube a ayar vermemeli, Youtube Turkiye erişimi için kendine ayar vermelidir diye düşünüyorum.

neden böyle bir hareket yapalım? oldu olucak gidip topuklarına sıkalım tam olsun, tehdit ediyoruz ya..
adam gibi görüşülse zaten kaldırılırdı tahminimce. zaten site kapatılmadan 1-2 önce o video kaldırılmıştı.
Sosyal ağlarda paylaş

İyi olmuş... Buradaki bazı arkadaşlar gerçekten düşündüklerimi söylediler... Engelin kaldırılması lazım, YouTube gerçekten büyük bir site, google'a ait ve google'ın Türkiye'ye desteği var. Boş yere engellemek yerine YouTube ile konuşup anlaşırlardı ve YouTube videoyu kaldırabilirdi , biz de boş yere gerginlik stres yaşamazdık. Zaten şikayet etme seçeneği de var sitede, ve en kısa zamanda denetlendikten sonra aykırı videoları YouTube kaldırıyor. Neden böyle birşey yaptı mahkeme hiç anlamıyorum gerçekten. Hayrola bakalım neler olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

DynamicK o ve gizliweb.com vs.. sitelerden izleyemedim. Yani pek kasmadım ama flash yüklenmiyor. Zaten o siteler html tabanlı, sonuçta flash'ın swf'si içinde youtube'un videosunun adresi filan var, swf oraya bağlanacak ondan onların videoları çalıştıracağını sanmıyorum ki bende çalıştırmadı zaten. Bu benim düşüncem :9
Sosyal ağlarda paylaş

kimseye rezil olmadık tam tersine türkiye cumhuriyeti resmen sokarım yutübüze dedi ve erişimi engelledi.

ve bence youtubeun böyle köpek gibi plz anlaşabiliriz diye kapılarına geleceklerini biliyorlardı. Koca devlet plz kaldırın videoyu diyemez, dememeli. tam tersine youtube plz yasağı kaldırın diye ağlamalı.

ki aynende böyle oldu. güzel oldu
Sosyal ağlarda paylaş

said:
şimdi nası reklamımız çıkmıştır dünya gezetelerinde, "Türkler YouTube'a yasak koydu!" kim bilir neler diyolardır hakkımızda...

Times'ın ineternet sitesinde de aynı yazı var.

http://www.msnbc.msn.com/id/17497711

olayı en sonunda Atatürk'e ve türkçülüğe hakaretin suç sayıldığına ve

avrupa birliğine girmeyi umut eden türkiyenin milliyetçi akımı engelleyememesi ve düşünce özgürlüğünü koruyamaması yüzünden ayıplanıyor olmasına bağlamışlar.

Doğruda bağlamışlar. politika çocuk oyuncağı değil.

edit: Türk politikası kafasına göre hareket ederse daha çok bu şekilde tanıtılırız.

[ Mesaj 07 March 2007, Wednesday - 22:30 tarihinde, xueshen tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaslar hala anlamıyorum bunda ne var 2 gün youtuba giremeseniz hayatınızdan pek bişey eksilmicek aynı şeyi kendi ailenize yapıldıgını düsünün gerçi icimizde Atatürke yapılan saygısızlıgı böyle kabul etmiyip hala youtuba neden erisim engellenio dicek varsa ztn buyursun yunanistandan girsin bence doğru karar veriliyor doğru bi haraket bunun sebebi bi kac arkadasta belirtmis bu bi internet sitesi ile bir ülke arasındaki sorunsa bunu ülkenin mi gidip kaldırın bunları demesi lazım yoksa sitenin "efendim biz gerekeni yaptık buyurun aramıza tekrar"mı demesi gerekiyor anlasılan cok onyargılısınız birazcık sabredin elbetteki açılcaktır youtuba erişim geri ayrıca ortada 48 senelik çözülemeyen davalar varda bu nası 48 saat diosunuz bu atatürke yapılan bi hakaret ve saldırı oldugu icin bunun sizce 48 sene sürmesi normalmi bunun 48sene sürmiceni hepimiz biliyoruz peki niye sorguluyoruz? ne gerek var bunlara asla cevap alamicaz yani hicbisey deismicek
Sosyal ağlarda paylaş

olay Atatürk'e yapılan saygısızlığı kabullenememekle alakalı değil. Asıl olay internet üzerinden iki farklı grubun birbiriyle savaşması. Bize yapılan hakarete tepkimizi gösterirken aynı şekilde bu savaşı devam ettiren kişilerede dur dememiz gerekir. Yoksa bu ikili atışmalar türk halkına çok zarar verir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...