Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bir zamanlar GameShow adlı bir dergi vardı!

KaReeM

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar aranızdan kesinlikle GameShow seven, okuyan, hatta GameShow fanatikleri vardır. (biliyorum düüşük oldu cümle)
Eski tadı olmasa da vereceğim linkten ulaşabileceğiniz MavraBoard sayesinde Mawra ihtiyacınızı giderebilirsiniz;
Buyrun burdan yakın;
www.kamernet.com/forum[hline]Korkmamalıyım, korku akıl katilidir...
Sosyal ağlarda paylaş

evet vardı.. hatta mert diye bi yazarı vardı komik aplası vardı, ben hiç almazdım satın... ilk age of katakulle taktiğimi ordan ogrenmıstım.. ılk kapanıs sayısı bır efsaneydı (sıyah kapak, sessız gemı, commandos..) sonra yenıden cıktı seven arkadaslarım gene aldı ben gene almadım.. ıkıncı cıkısında baya kalıtesız bır dergı oldugunu dusundum.. (sevenler kızmasın benım dusuncem red factıon yazısını okuyupta katılmayacak olan var mıdır oıda ayrı?) delı gıbı komıktı bıde[hline]Duxus
---------
Ben de bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım...
---------
-What are you doing my boy?
-Succeeding you, Father!

Sosyal ağlarda paylaş

Oyun dergisiyle mizah dergisi arası birşeydi. Ben halen daha PC GAMER, GAME WORLD gibi ciddi oyun dergilerinin ihtiyacı içerisindeyim.

Oyun tanıtımlarında "save komutu ile oyunu kaydedip ileride kaldığımız yerden devam edebiliyoruz" gibi bir sürü BOŞ laf ve güzel espriler iç içe geçmişti.

Ben sürekli aldım. Şimdi olsa almaya da devam ederim. Hatta izmir fuarında stand açtıklarında eksik sayılarımı da tamamlamıştım.

Ama "KALİTELİ" bir oyun dergisi değildi. Eğlenceliydi, oyalıyıcıydı.
Sosyal ağlarda paylaş

Mükemmel dergiydi...
Hayatımın bir dönemine imzasını atmış, bariz benim ruh halimi yansıtan bir dergiydi. Ama olmadı, amatör ruh ile çıkan bir profesyonel dergi olmanın cezasını ağır ödedi.

...ve öldü

...dirildi ve yine öldü...

bir daha dirilmemek üzere...[hline]Korkmamalıyım, korku akıl katilidir...
Sosyal ağlarda paylaş

valla gameshow'a kötü diyonuz ama pcgamertr'nin 80 sayfasının 17-18'i reklam,yarısıda us pcgamer'ın çevirimydi"bu işi yapmak bir dilim kek" "nükleer silahlar,robotlar,adını siz koyun,elinizde var" vb abuk çevirmeler vardı uyuz oluyodum,gameshow oyun dergisi olarakda kaliteliydi,insanı çokda güldürebiliyordudua overdoseeeeeee overdoseeeeee[hline]less talk,more glock!
infected, 30 July 2003 23:02 tarihinde demiş ki:
yaşım 15 bi adam daldı o da hafifçe dokundu yani

[Bu mesaj DoGMeaT tarafından 19 September 2003 22:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

PC GAMER Türkçe ciddi bir dergiydi o kadar.

Başka bir şey yok. E-mail yollamıştım dalga geçmişlerdi, oyun tanıtımları klasik oyun tanıtımı, oyuna ilgimi çekebilecek birşeyler söylemezler. Sırf köşe yazarları için alıp okurdum. Ayrıca kazıkçı bir dergiydi. 6 dolara pc oyun dergisi satılır mı len?

GameShow'a boş laf ediyor demişsin sostizm. Eskiden bizim pc oyun dergilerimiz hep öyle tanıtırdı oyunları. Mesela aç bak PC Oyun'da adamlar neredeyse sadece anamenü'yü anlatıp bitirecek tarzında anlatımlar yapardı.

GameShow'u çok severdim. Oyunu alabilmem için ilginç yönlerini anlatırlardı. Oyunun kötü yönlerini de söylerlerdi aldığımda hayal kırıklığına uğramıyım. PCGAMER'dan kat kat iyi oyun tanıtımları vardı ayrıca. Üstüne mavra serpiştirerek sıkılmamı da önlerdi. Aileden biri gibiydi Gameshow.

Kalite tabii kişiden kişiye değişir. TSE kalite onayı aldı mı bilmiyorum, Ama PCgamer'ın da almadığından eminim.

Level güzel dergi. Ama gameshow ile pcgamer arasında sıkışmış kendini daha tam bulamamış gibi geliyor. Mesela GS gibi mavra kutucukları ekliyorlar. Ama kendi aralarındaki espriler olduğundan (mesela bana ne koca kafa burakdan) hiç gülesim gelmiyor. Ya da ciddi yazıyor Ama PCGAMER kadar ciddi olamıyorlar.
Her ay yenilik yaparak çıkıyorlar bu güzel birşey.
Umarım en uygunu neyse o biçime dönerler (tabii bu daha uygunsa böyle kalsınlar, yeter ki kapanmasınlar)[hline]oh my god! he's whacked!
i vote we frag this commander.
give me something to shoot.
i love the smell of napalm.
Sosyal ağlarda paylaş

e gülüm nasıl bilmiyosun pcgamertr'yi???gameshow'un olduğu zamanlarda hep vardı,kapandığı zamanlardada vardı,dediğin gibi o dergileri seviyosan ciddi ciddi nasıl gözden kaçırırsın pcgamertr'yi?[hline]less talk,more glock!
infected, 30 July 2003 23:02 tarihinde demiş ki:
yaşım 15 bi adam daldı o da hafifçe dokundu yani
Sosyal ağlarda paylaş

Ya şei wardı dergide bakın ben halen saklıyorum açıp bakıyorum
Bütün eski sayıları war bende
Hem Cd oyunun
Level'ın
vede gameshowun
Frp&Magic güzeldi yaw ona ne oldu.
Dergideki bölümler aynen şöyle:
Haziran 1997 Sayı:27 250,000TL(kDV DAhil)
incelenen oyunlar
Theme Hospital
Star General
Toonstruck
Shivers 2
Outlaws
Rama
M.D.K
Need For Speed 2
XVT'te Kapak
Bölümler:
News
Tanıtım
Not Enough Memory
Macbeth
Cheats
Engin Abla
Frp
Ar@rım
Amiga Dostu
Yolun Sonu(bi anda Gameshowun kapanmasından önceki dramatik yayınlanan 4 sayı bir aradaları falan geldi ağlıycam walla ühühühühühüühhüühühühühü
Sosyal ağlarda paylaş

Game Show
Benim en cok sevdigim dergiydi.,
Levelde guzeldi lakin Gameshow un icerigi Kavgalari
Geyikleri
Herseyi cok guzeldi
Ozellikle yanlis hatirlamiyosam Uzman diye bir bolum vardida orda Broken sword istmesiti listesinde(hani koca bir liste verirdi bu oyunlari bana yolluyin yerim sizi diye)
Benbde yollamistimlakin hic ulasmamisti
Hem bir klasik hemde postaya yazik olmustu
veya aldilarda cebe attilar lol.[hline] turk frp yazarlarinin birle$tigi dunya
Hic bitmeyen Efsaneler
kimsesizlerin siirleri
Miranin omnis
Grim Fandango Turkish Fan Club
Sosyal ağlarda paylaş

ilk istanbula gittiğimde GameShow'a gitçem diye Beşiktaşın altını üstüne getirmiştik annemlerle. İşin garibi halamlarla birlikte dolaşmıştık :-). Ayıp oldu onlara.
Ihlamurdere caddesi'ni bulabilmek için kıçımızı yırtmıştık.
Hah. Düşününce çok saçma geliyor.
Hem oraya gitsem nolcak ki?
13-14 görünen ezik bir bebe geliyor arkasında bir alay moruk. Ordaki adamların en kıllısının yanına gidiyor: "Selam beyler, size diet kola getirdim affiyet olsun".

Gitsem ne olcaktı. Orda bir masa, üstünde kağıtlar oyunlar felan. En fazla adamlardan birinin oyun oynayışını izlerdim.

Ha, çok sık gidersin, sanki Gameshow kadrosundan olursun, adamların ara sıra yaptığı ilginç geyiklere ortak olursun, ertesi ay dergide o geyiği okuyunca ayrı bir değişik gülersin felan..

Ama tabii Ankara'da durum kısıtlı. FRP oynuycak adam bile bulmak o kadar kolay değil..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...