Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türkiye Kupası Yarı Final Eşleşmeleri...

bLackcha0s

Öne çıkan mesajlar

Fenerbahçeliyim.kupayı kim alır kim almaz bilmem ama biz tüm Fenerbahçeliler olarak büyük konuşmamayı öğrenemedik.Ben konuşmam o konuşmaz demeyin kim ne derse desin her Fenerli büyük konuşur.Alkmaar maçında 2-0 oldu çıktık dedik kıçımızı gördük.Geçen sene şampiyonuz dedik yine gördük.Puan farkı en az 15 olur Türkiye kupası bizim diyoruz yine görücez kıçımızı gibine geliyo.
'Fanatik Fernerbaçe Kötüleme'taraftarlarından nefret etmeme rağmen onlarla birlikte tüm Türkiyeye bi konuda katılıyorum o da şu kadroyla böyle iğrenç futbol oynanmasıdır.Bunun sebebi tabiki teknik heyet Aziz Yıldırım dahil.Bana 'LOL şakamısın Aziz Yıldırım naptı?!?' gibi şeyler demeyin takıma 2 transfer yapıp taraftarı susturan bi adam.Ne takımı motive eder ne bişey yapar buzdolabı gibi yüzü asık maç izler hep.Bikere futbolcunun dilinden anlayan direktör lazım.Dilinden anlamasa bile bi şekilde anlaşması gerekir futbolcuyla.böyle zico gibi hadi iyi oynayın alın bu maçı deyip kulübede surat mimikleri yapan adam lazım değil.Fenerbahçeye sadece ortasahada top kaptırmayan ortasaha oyuncusu,çalımı yiyince topu izlemeyen defans oyuncusu ve sol kanattan sağ ayakla orta açmayan açabiliyosa iyi açan bi adam ve onlardan önemlisi Teknik Direktör lazım.

[ Mesaj 07 March 2007, Wednesday - 17:15 tarihinde, Lorrotar tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

şu söylediklerini fb yönetimi anlayabilseydi zaten rakipsiz olabilirdi fb ama allahtan aziz var. sonsuza kadar aziz yıldırımla devam edersiniz inşallah. gerçi o gittiğinde arkasından getireceği adam da pek farklı çıkmaz.

yani daha çok canınız yanar bu felsefe devam ederse fbde.
senin kadar tarafsız ve iyi özeleştiri yapan bir fenerliyi paticikte bulmak, samanlıkta iğne bulmaktan daha zor.
Sosyal ağlarda paylaş

sağol toggie.sende iyisinde bazı avrupa maçlarımızın topiclerinde başarılar demeyipte fener gg olur deyince uyuz oluyom sana bazen :D. bu arada abimde iyi özeleştiri yapar kendisi namıdeğer Eternal

[ Mesaj 07 March 2007, Wednesday - 18:50 tarihinde, Lorrotar tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...