Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gececiler Damlasın

Dev

Öne çıkan mesajlar

yarın sabah sınav var. sonra sinemaya gidicem afm rezervasyon yapmadı sinir etti. bilet alırım. sonra pttye gitmek lazım, taksit var posta çeki falan. sonra ziraate uğramam lazım, devlet baba para yatırdı hala gidip almadım. bu arada saat kaç oldu daha uyuyamadım. hep çay biterdi odada, ilk kez şeker bitti. küp şeker haliyle. kutunun dibindeki tozların yarısıya şimdiki çayımı içiyorum, kalan yarısıyla da bi tane daha içerim. sabah olur zaten. matematikten de kaldım yalnız, şit.
Sosyal ağlarda paylaş

Eternalus said:

yarın sabah sınav var. sonra sinemaya gidicem afm rezervasyon yapmadı sinir etti. bilet alırım. sonra pttye gitmek lazım, taksit var posta çeki falan. sonra ziraate uğramam lazım, devlet baba para yatırdı hala gidip almadım. bu arada saat kaç oldu daha uyuyamadım. hep çay biterdi odada, ilk kez şeker bitti. küp şeker haliyle. kutunun dibindeki tozların yarısıya şimdiki çayımı içiyorum, kalan yarısıyla da bi tane daha içerim. sabah olur zaten. matematikten de kaldım yalnız, şit.

hertürlü eğitim öğretim sezonu kapattı sanıyodum, wah wahh.

pes de become a legend oynuyorum, tr vs. netherlands maçı war, hoca ikinci yarı sokuyo oyuna, bekliyorum sıramın gelmesini :(
Sosyal ağlarda paylaş

final tatilidir beni bitiren. saat 10da yatmaya alışıp 12ye kadar durunca bayılan çocuk gibi oldum.bilerek yaptığım bişey değil, hep dişlerimi fırçalarken gördüm ki saat 4 olmuş son 1 haftadır. şimdi de saat 4e kadar gözler sonuna kadar açık oluyo, 4ü geçince irtifa kaybetmeye başlıyorum. bakınız sınav saati çakılıcam mesela. cuma günü de sınav var, gelip uyurum biraz. eşya toplarım. cumartesiye bilet almak lazım yalnız, mal mal duruyorum hala gidip bilet almadım.

ankaraya gidiyim force unleashed sith edition edinip oynıycam, şu 15 günlük tatilden en büyük beklentim bu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...