Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pusu (Quake tarzi türk oyunu)

Darksun

Öne çıkan mesajlar

said:
2001-07-31 04:18 tarihinde, Darksun yazmış:
Gazetede bi haber var ne derece doðru bilemiyorum ama buyrun bakin 2 arkadasimiz cs tarzi bi oyunla karsimizda olacaklar yakinda sanirim...
Hurriyet den alinma haber icin tikla bana

Daha yeni mi duydunuz. :-) :-) PCMagazine'in oyun sayfalarında bile röportaj vardı.
Güzel oyun olcak inşallah. Grafikte veya oyunda saçmalamazlarsa, şimdiye kadar yapılmış en iyi Türk oyunu olur.
İnşallah. Bekleyip görüceğiz.
Sosyal ağlarda paylaş

oyunun engine ı gayet iyi hazırlanmıs
su an piyasada bulunan bircok engine a kafa tutabilecek duzeyde
gforce ddr da 4x antialiasing acık bi sekilde oynamayı denedigimde en buyuk bi frame atlaması yada bi sorun yasamadım
4x AA da bile ortalama 70 en dusuk 40 fps alarak gayet iyi perfomans sergiledi bende
ama ilerde dinamik objelerde konulunca fps dususleri kacınılmaz tabi
Sosyal ağlarda paylaş

said:
2001-07-31 15:02 tarihinde, dark-dr yazmış:
şimdi düşündüm de tebrik falan etmiyorum be.ne gerek var anlamadım böyle anlamsız bir milliyetçiliğe..

Öyle deme ya bence adamlar türkiyeyi daha iyi tanıtmak için yapmıştır

Zaten oyun nerdeyse bitme aşamasında burdan sonra başka bi firma alırsa oyunu o firma sadece kendi başına yapmış gibi lanse edilebilir
Sosyal ağlarda paylaş

Bence oyunu free yapsinlar zaten para kazanamazlar Turkiyede korsancilik oldugu icin oyun yapmak icin kimse kasmiyor neden cunku korsan gelecek korsanliyacak ve onun sirtindan gecinecek kimse oyun yapmaz bu nedenden dolayi.Zaten korsancilik olmasaydi fifa red alirt felan turkce olurdu.Ben cok kisi taniyorum heveslenipte bu gercegi gorunce soguyanlar var :-)
Sosyal ağlarda paylaş

Neden herkes türkiye'den bahsediyor ki zaten bir oyun yaparken adamlar düşünüyoor dünya çapına pazarlama işi var sonuçta oyunu ingilizceye çevirip pekala birçok ülkeye pazarlayabilirler tabi böyle büyük bir girişimden önce oyunun gerçekten aynı tür oyunlari le boy ölçüşmesi lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...