Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

valencia-inter

Pyro

Öne çıkan mesajlar

starda mac ozetını ızlerken gordumde mac sonunda cıkan olaylar ne oyle.yumruklar,tekmeler,soyunma odalarına gırmeler.adamlar sınırden delırmı$ler.spiker soyledi; 2004 te de boyle olaylı bır mac gecmı$ valencia-inter arasında.gelicek cezalarıda cok merak ediyorum.

p.s: toldo nun valencia soyunma odasına dalı$ sahnesine yarıldım,kimse tutamadı adamı haha.
Sosyal ağlarda paylaş

toldonun arkasından cambiasso kadroda olmamasına ragmen taa oraya takım elbıse ıle ko$up soyunma odasına gırmeye calı$ıyordu delırmı$cesıne.mancını de kameraları engellemeye calı$ıyordu haha.aklıma geldıkce guluyorum ya delı olaylardı.ama hala mac bıtınce burdısso nun neden valencıa kaptanına daldıgını anlamadım,kacırdım orayı.
Sosyal ağlarda paylaş

eheh spiker navarro için
"o gelen navarromu tam farkedemedim sanki biraz şişmanlamış biz bu kadar şişman bilmiyorduk" falan dedi.

Ya Miguel İnter kaptanına saldırdı kaptan sonra zaten bi çıldırdı kim varsa indirmek istedi hep tuttular.
Birisi ama Valencia antrenörüne sağlam indirmiş kafası kanıyordu yerde oturuyordu ehehe
Sosyal ağlarda paylaş

hocam öyle bir anlattınız ki özetleri izlemediğime pin pişman ettiniz :) yaw neler olmuş öyle. youtube da aratacam umarım birileri atmıştır. çok merak ettim.

olayları izlememe rağmen, işin içinde italyanlar varsa kesin bir pislik vardır o işte :)
Sosyal ağlarda paylaş

Bizde olsa 40 yılda bir böyle bir olay , yer yeri oynatır kendimizin barbarlığını futbol bilmezliğini ve bilimum şeyi öne sürerdik :p
Ama bu olayda gösteriyor ki Futbolda her zaman için bu tip olaylar olabiliyor. İşin içine insanın bire bir kora kor mücadele ettiği her spor dalında olduğu gibi....
Sosyal ağlarda paylaş

navarroyu kovalarken adamlar belli etti zaten futbolcu olduklarını yakalayamayınca ayağına kaydılar adamda maşallah ceylan gibi hopla zıplaya çıktı aralarındanben şimdi cezayı değilde toldonun soyunma odasının içinde yaptıklarını merak ediyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...