Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dexter (2006) - Showtime

Dragonfire

Öne çıkan mesajlar

"nutella yerim" said:

prof kesın olarak travis in hayal ürünü

ehh

ya bu olayı düşünerek izledim son bölümü.. hayal ürünüyse travis direk şizofrene bağlama durumunda, dexter gibi farkında değil durumun. telefonla araması vesaire, gellar kimseyle konuşmuyor. ona da dikkat etmedim değil. ama %50 diyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

MeSh said:

"nutella yerim" said:

prof kesın olarak travis in hayal ürünü

ehh

ya bu olayı düşünerek izledim son bölümü.. hayal ürünüyse travis direk şizofrene bağlama durumunda, dexter gibi farkında değil durumun. telefonla araması vesaire, gellar kimseyle konuşmuyor. ona da dikkat etmedim değil. ama %50 diyorum.

abi bana göre bu profesör vardı ama travis öldürdü onu tanrının hükümlerine ters düşüyosun ayağına. bu quinn'in birlikte olduğu hatun da dedi ya başka bi esmer buldu vesaire diye onun gibi hatunları götürdüğünü gördü bi şekilde ve adamı öldürdü. şu an da içinde yaşatıyo muhteremi.

Sosyal ağlarda paylaş

gellar teorisi

Gellar'ın halüsinasyon olma teorisi gayet mantıklı aslında ama sadece bir sahne var bu teoriyi çökerten. travis sevişirken, hatunun üstüne yamuluyo ve tam o sahnede görüyoruz Gellar'ı kapıdan bakarken. Travis'in görmediği bir anda, seyirciye gösteriyor yani yönetmen Gellar'ı. ya yönetmenin büyük sıçışı, ya da teorinin sıçışı bilemicem...

yoksa garsonun Travis'e kahve verip Gellar'a hiçbir şey sormadan gitmesi falan filan gayet kıllandırıcı unsurlar...

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...