Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Supernatural (2005) - The CW

Dragonfire

Öne çıkan mesajlar

çok basit çözüldü son bölüm, yani lucifer çıkacak ortalğı da nasıl acaba? bi beden şeklinde mi görücez onu? lucifer yi durdurmak isteyen kimse de kalmadı artık son sezonda ne yapacaklar sam ve dean o bıçakla lucifer e saldırmazlar heralde. sonraki sezon ne zaman başlıyor bilgisi olan var mı?

Sosyal ağlarda paylaş

alperozg said:

çok basit çözüldü son bölüm, yani lucifer çıkacak ortalğı da nasıl acaba? bi beden şeklinde mi görücez onu? lucifer yi durdurmak isteyen kimse de kalmadı artık son sezonda ne yapacaklar sam ve dean o bıçakla lucifer e saldırmazlar heralde. sonraki sezon ne zaman başlıyor bilgisi olan var mı?

Eylülün ortalarına yada sonlarına doğru başlar muhtemelen 5. sezon.
Sosyal ağlarda paylaş

Darko2 said:

Le le le sakine

bu ne be?bunca süper şey oldu bütün sezon böylemi bitiyo?yazık yaw,Cas adamın be,yine yaptı babalığını :D 5.sezonda Lu'nun ve elemanlarının peşinde olcaklar anlaşıldı,bekleyelim bakalım....

ben asil luci nasıl çıkçak karşımıza onu merak ediyorum. sarı gözlü şeytan vardı, lilith beyaz gözlüydü, sıradan şeytanlarda siyah. bu luciferi de karşımıza başka renk gözle, insan bedeninde mi çıkacak?

Sosyal ağlarda paylaş

insan bedeninde cıkıcak tabikide ve sam'in bedeninde olucak lucifer. manastırda azazel'le konusurken bana bir cocuk bulmalısın demişti, sam'de bebekken azazel'in kanından içmişti.
yani kısaca lucifer sam'in içine giricek, dean'de angellara söz verdigi için ve uyması gerektigi için sam'i öldurmeye calisicak.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...