Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

How I Met Your Mother

Penthesilea

Öne çıkan mesajlar

kfg said:
arcane said:
Bu arada sanki Barney'in the naked man'i eski bölümlerden birinde önerdiğini hatırlıyorum ancak hangi bölüm hatırlayamadım. Hatırlayan var mı?

1. sezonun son bolumunde Ted, Robin icin ozel bir sey planlıyorum dediginde demisti, "Ted, waiting naked in a girl's bed wearing whipped cream undies does not work... usually." diye =)...

edik: direk quote'u koydum...

HAH! İŞTE BE! :)

Adamımsın kfg, deli olmuştum nereden hatırlıyorum diye. Her ne kadar 83%lük başarı şansını henüz tutturamamış olsa da usta Stinson the naked man'in seks mimarıdır. (Gerçi usually demiş, plot hole direk lol)

Bu arada haftaya yayınlanacak bölümden sonra dizi 1-1.5 ay mola veriyor :(
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:
kfg said:
arcane said:
Bu arada sanki Barney'in the naked man'i eski bölümlerden birinde önerdiğini hatırlıyorum ancak hangi bölüm hatırlayamadım. Hatırlayan var mı?

1. sezonun son bolumunde Ted, Robin icin ozel bir sey planlıyorum dediginde demisti, "Ted, waiting naked in a girl's bed wearing whipped cream undies does not work... usually." diye =)...

edik: direk quote'u koydum...

HAH! İŞTE BE! :)

Adamımsın kfg, deli olmuştum nereden hatırlıyorum diye. Her ne kadar 83%lük başarı şansını henüz tutturamamış olsa da usta Stinson the naked man'in seks mimarıdır. (Gerçi usually demiş, plot hole direk lol)

Bu arada haftaya yayınlanacak bölümden sonra dizi 1-1.5 ay mola veriyor :(

aynı naked değil ama bu, ayrı bi olay
Sosyal ağlarda paylaş

Cobie Smulders(Robin) değilde asıl hamile olan Alyson Hannigan(Lily) diye okudum ben bir yerde(Yahoo'Daydı galiba). Ayrıca Marshall ve Lily'De çocuk isteyince hani senaryoya yazılır Lily hamile kalır diye bekliyordum.

edit: IMDB trivia'ya göre Cobie Smulder'Sda hamileymiş. Baya bi ara olucak ehralde dizide ^^
Sosyal ağlarda paylaş

Mum_Chamber said:
ya boyle guzel dizileri toptan izleyip son bolume gelince hissedilen burukluktan nefret ediyorum..

simdi her hafta bir bolum, onu da gectim, bir hafta bolum yok, ondan sonra da 3 hafta yok..

Aynen,vizeler felan derken bir ara vermiştim şimdi 3 bölüm üst üste izledim,hani 4. aranıyorum şuan...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...