Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ilginç bir rekora doğru mu gidiyorum?

sabonis

Öne çıkan mesajlar

said:
kermit_frog, 09 September 2003 17:12 tarihinde demiş ki:
bence sen o bilgisayarı 1 ay açık tutamazsın :)

*!Bağırır* Ortada bi iddia mı var??? :P[hline]WtF!?!?!
Ben de bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım...
Ati 29.4.2003 tarihinde saat 18.40 da demiş ki:
Kirk Hammett vokalde manyak bir ton yakalamış.

DiaBoLiC 4.9.2003 tarihinde saat 00.44 de Icq üzerinden demiş ki:
greatsword kullanıyosun ama halberd gibi böle dannn diye kafaya çakıyosun kesme hareketi fln çok olmuyo...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Absolut, 09 September 2003 15:34 tarihinde demiş ki:
Elektrikler kesilir birazdan merak etme. Murphy kanununa göre bundan bahsettiğin an artık bir şansın kalmadı.[hline]Kalplerdeki Kaymak Profocio Web Hosting

Abi rica etsem pm den bana murphy kanunları nedir anlatır mısın(çok merak ediyorumda uzun zamandır)[hline]Every girl that I f*cked tried to make me satisfied.
Sosyal ağlarda paylaş

Kanıtlanmış bişey mi bu ya? Biraz saçma geldi de. :D[hline]WtF!?!?!
Ben de bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım...
Ati 29.4.2003 tarihinde saat 18.40 da demiş ki:
Kirk Hammett vokalde manyak bir ton yakalamış.

DiaBoLiC 4.9.2003 tarihinde saat 00.44 de Icq üzerinden demiş ki:
greatsword kullanıyosun ama halberd gibi böle dannn diye kafaya çakıyosun kesme hareketi fln çok olmuyo...
Sosyal ağlarda paylaş

"öh ya SWG yükledim arkadaştan alıp ve directx 9a yükledi. zorunlu restart atıyorum bu yüzden. "restart later" seçeneği de yok, hipna program "close all your applications before continuing" diyo"

bu mesajımı okumadın sanırım :D eh yine unutursam reset atmayı, veya bilgisayarım kasmazsa hatırlatmazsa bana reset atmamı yine 7 güne varırım[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

benim bilgisayar 4 aydır açık..

e arada kapandığı oldu.
ancak o da bir iki elektrik kesintisi yüzünden.
ha bir de bir iki restart attım..
o da program yükledikten sonra restart gerekiyorsa..[hline]Arkadaşlar lütfen topic açarken başlığa dikkat edelim. İçeriği ve başlığı daha açıklayıcı yazalım. Ayrıca: İmza ve Quote hakkında Emaleth'in yazdıklarını iyi okuyun. Daha düzenli forumlar dileğiyle...
Sosyal ağlarda paylaş

Eh geçen buradaki sistemcilerden tekinin zamanında kurduğu linux box'a remote bağlandık uptime'ına baktık rakam cidden hoştu, 4 yıl 2 ay 20 gün gibi birşeydi.. nutkum tutuldu ;)
server location Avustralya[hline]
IT Geek, NooBi C# Developer, Network Associate, System Admin, VoIP Technician, Ex Online Gamer.. Addicted to Paticik.. Love to penguin

Sosyal ağlarda paylaş

ya şu fan sesi olmasa bende gece gündüz açık bırakacamda olmuyo.fan mahvediyo adamı.

hatta sırf bunun için laptop almayı düşünüyorum.veya desknode(yada note.yamuluyosam düzeltin.).[hline]And Ra'd glorifies and praises Him,
and so do the angels because of His Awe.
Sosyal ağlarda paylaş

Hehe sabo benim sözünü ettiğim linux box server değil yani redundant bir sistem değil bildiğin desktop sistemden yapılmış üzerinde şirket için gerekli 1-2 modül'ün çalıştığı normal bir linux.. dokunmamışlar bile makinaya sistem odasında bir yerde duruyor alet rack fln da değil yani ;)[hline]
IT Geek, NooBi C# Developer, Network Associate, System Admin, VoIP Technician, Ex Online Gamer.. Addicted to Paticik.. Love to penguin

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
8 gün gecikmeli olarak mesaj atıyorum hatta 9 gün oldu şu saat itibari ile ama diğer threadi görünce hatırladım bunu

O server 386 flndır doğru ama zaten server için çok fazla hız gereksinimi yokki gerektiğinde ram takviyesi yaılabilir ayrıca ne iş yapıldığını tam olarak bilmiyorum.

Ayrıca novell fln kuruludur sanırım o bilgisayarda 92 de win3.1 fln wardı heralde ama Adı üstünde Windows açık pencereden etkilenen bi sistem dayanmaz okadar ;)[hline] V ò d à n
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...