Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlestar Galactica (2004) - Syfy

Zegna

Öne çıkan mesajlar

evet şaka maka BSG bitio.

bsg ile geçte olsa ilkk kez 2 sezonu oynarken tanıştım. başlarda lan hammer var aizeli telefon var nasıl scifi diodum. sonra izlye izleye hayatımda izlediğim en gzl dizi ile karşı karşıya oldupğumu anladım.

geride kalan sezonlarda en çok etkileyen bölüm kesinlikle 3. Sezon finali arkasından da New Caprica dan insanların kaçışının olduğu bölümdür benim için..

bir daha BSG izleyemicek olmak beni üzüo tabiki ama yaşattıkları için teşekkür ediyorum.

yarın izlicem finalide 4 gözle bekliyorum.

by by
Sosyal ağlarda paylaş

Abi ahahahaha asagidaki konusma mail araciligiyla ben ve Microsoft koordinatoru arasinda gecmistir:

spoiler var da

Ben: (Mail'in basi var iste neler yapcaksin bugun diye sordu onlara cevap verdim) And also, Battlestar Galactica final episode is tonight, so we may watch that as well :)

Kadin: OMG! BSG tonight….I KNOW!! So exciting! They’re going to find Hera and unveil that Daniel is the cylon that is Kara’s dad…ahhh!
Good job today!
PS did you know that HOT DOG is Adama’s son in real life?!

Ben: OMG no I didn't, wow nice :) (biliyodum da yazik sevinmis kiz diye bisi demedim sdfafdfads)
And did you know that this BGS' Tom Zarek is the Apollo of 70s BSG ?

Kadin: RIP TOM ZAREK :’(

Hahaha. Enjoy! Tell your friend to take you to the troll tonight =D

edit: iyi lan sdfs
Sosyal ağlarda paylaş

saat 4:30, seattle'dayim abi GMT-7 =(
Ev arkadaslarim 2.5 saat sonra izlicekler lan, 3 farkli yayini var amerika'da her ulusal kanalin, bana burda oldugumdan 3 saat gec gelcek =(

zaten kacirabilirim abi son bolumu, cok bomba =/ aksam seattle'in grunge barlarina gidip alice in chains dinlicem arkadaslarla.

ya yarin ucakta izlerim ya donunce aksam artik, eger bugun kacirirsam
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...