Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlestar Galactica (2004) - Syfy

Zegna

Öne çıkan mesajlar

nerde sataştım? ne lafı yedim?
tartışma normal giderken trolliycem burayı diyen sensin...hayır trolliycem deyince bende espri filan yapcan, bsg meme leri koyacaksın sandım. çocuk gibi ciddiye alıp "hadi len" ler filan... of yani...

ciddi yazdığın hangi yazıya sataştım ki? adam kızmış, trollüğü beceremeyince cidden kızdı :P

kaldı ki sen hakkaten kavga havasına girmişsin be... yuh yani aklıma bile gelmedi dizi yüzünden gerçek hayatta tanıştığım insanla kavga etmek.
Sosyal ağlarda paylaş

Kalan episodelara baktımda bir kaç bölüm sonra bitiyor değil mi dizi? Bu sezon final seasondı? Onu bekliyorumda bitsin en baştan oturup seyretmek istiyorum :D Biri bana nasıl sıra ile syeretmem gerektiini yaza bilir mi? Film vardı galiba bir kaç tane webisode lar vardı.
Sosyal ağlarda paylaş

Başta 2 tane 1.5 saatlik film gibi bölüm var onları izleyecen.

Sonra sezon 1 ve 2.

2 den sonra Resistance webisode'lar var tam sayısını hatırlamıyorum, 2-3 dk lık 10-15 bölüm

Sonra sezon 3.

Sezon 3'ten sonra (tam hikayeyi sürdürmüyor ama paralel bir hikaye anlatıyor dizi karakterleriyle de iç içe, daha önce de izleyebilirsin ama standart sırası bu) "Battlestar Galactica:Razor" isimli film.

Daha sonra sezon 4'ün 1-10 bölümlerini.

10. bölümden sonra yine birkaç tane küçük webisode var, onları izleyebilirsin, ya da atlayabilirsins seçim senin.

daha sonra da sezon 4'ün kalanını.
Sosyal ağlarda paylaş

rewendor yazmış, ben de üstüne ekleyeyim, razor tv filmi döneminde bir de razor flashbacks diye webisodelar var

adlarıyla şöyle bir sıra var yanılmıyorsam

said:
1-) 2 bölümlük bsg mini series (tv filmi)
2-) 1 ve 2. sezonlar
3-) 2. sezonun ardından "webisodes: the resistance"
4-) 3. sezon
5-) 3. sezonun ardından Razor Flashbacks
6-) The Razor Movie (tv filmi)
7-) Sezon 4 - ilk 12 bölüm
8- ) Webisodes: The Face of the enemy (12 ile 13. bölüm arasında geçiyor bu webisodelar)
9-) Sezon 4 - 13 - 20. bölümler
Sosyal ağlarda paylaş

The Face of the enemy 410'dan sonraki arada çıktı doğru; ama "blue post" kıvamında olmasa da resmi forumlarda okuduğum yorumlarda webisodedaki hikayenin 412 - 413 arasında geçtiği söyleniyordu. %100 güvenilir kaynak değil elbette ama Penth'in de dediği gibi o bölümlere denk geliyor hikaye sırası olarak.
Sosyal ağlarda paylaş

ZaugnaKhaldun said:
rewendor yazmış, ben de üstüne ekleyeyim, razor tv filmi döneminde bir de razor flashbacks diye webisodelar var

adlarıyla şöyle bir sıra var yanılmıyorsam

said:
1-) 2 bölümlük bsg mini series (tv filmi)
2-) 1 ve 2. sezonlar
3-) 2. sezonun ardından "webisodes: the resistance"
4-) 3. sezon
5-) 3. sezonun ardından Razor Flashbacks
6-) The Razor Movie (tv filmi)
7-) Sezon 4 - ilk 12 bölüm
8- ) Webisodes: The Face of the enemy (12 ile 13. bölüm arasında geçiyor bu webisodelar)
9-) Sezon 4 - 13 - 20. bölümler

modlar, bunu konunun ilk mesajına eklese güzel olur
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...