Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlestar Galactica (2004) - Syfy

Zegna

Öne çıkan mesajlar

[spo]oha hiç o açıdan düşünmemiştim, harbi kendileri düşünüolar mıdır acaba...
bu arada o kadar gemi sürekli nükleer füze yolluo ama belli bi süre alıo onları yollamak, kaç kere tam füze çarpmadan önce ışınlandı battlestar son anda, 1-2 de çarptı yanlış hatırlamıosam..[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

Laorx
[spo]Bence bilim kurguyu bi mantığa sokmak zordur zaten.Sen 30 dakikada bir jump yaptıkları bölümü söylüyorsun sanırım.Orda bataryalar yaylım ateşine tutuyor iki bölge arası o bombaları yollamak imkansız.Kör noktaları ise viperlar temizliyor o bombalar yaklaşmadan patlar.Bir cylon raider bombayı koyuyor zaten.Neyse madem saçmalıktan açıldı o zaman bende sana sorayım bu cylonlar organik ve inorganik birleşiminden oluşmuş.Eğer öyleyse bizim gibi hastalanıyorlar.Kemikleri yerine metal var dolayısıyla bi kemikleri yok.Bağışıklık sistemide yok demektir.Yolla kuş gribini hakkın rahmetine kavuşsunlar.Nasıl hasta olmuyorlar insanların arasına karıştıkalrında.
Bir de antiradyasyon nedir abi nasıl çalışır.Dna nın kırılmasını nasıl engeller.Hangi ışını emiyor o enjektör.
Bak gördün mü bütün zevki kaçıyor adamın mantığa oturtunca:)[/spo]

[ Mesaj 28 February 2007, Wednesday - 03:53 tarihinde, Theghosthand tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]aynen oyle abi isinlanma olayi sayesinde kurtariyorlar zaten yoksa kafa kafaya oyle girebilecek sekilde degil galactica.

eski sistem bilgisayarlar oldugu icin saylonlar etki edemiyorlar sistemlere ve raptorlara.

evet dizinin efektleri bir DIZI icin super.[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]bu arada sizce en guzel bolumler nelerdi?

ben 2. sezonda battlestar pegasusun amiraliyle bizim turk adamanin kapismastigi bolume tek klime ile hasta olmustum :)

iki tarafta sag kollarini karsi gemiye yollayip suikast duzenlemeyi dusunduler filan, cidden super senaryoydu.[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]evet pegasus'un hikayeye dahil oldugu bolumler cok iyiydi, cok degisik bi hava katmisti; caine'in adama'yi outrank etmesi falan, cok hostu ama cabuk bitirdiler bence, daha devam ettirilebilirdi sanki.

o bolumlerin disinda eye of the jupiter bolumlerini sevdim ben baya, d'anna-cylon-the last 5 olayi izlettirdi baya o 'nuke'lerim ulan !' olayindan cok :p

bi de starbuck'in planladigi tylium mine saldirisi hostu baya :)
[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

huun verdiğin adresle ilgili.
[spo]İnceledim o ilacı sadece tiroid glandında iodun organifikasyonunda etkili.100 lerce atom bombası yemiş şehirde
İnan bana tiroid kanserinden de korumaz ki sadece tiroid için.En son düşüneceğim şey aa tiroid kanseri olmuşum olur:)
bir yazı daha var orda ''There is no medicine that will effectively prevent nuclear radiations from damaging the human body cells that they strike.'' çünkü ışın direk dnayı kesiyor mutasyona sokuyor.kurşundan kıyafetler ve kurşun filmli gözlükler zararı azaltabilir.[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

simdi beyler tam izlemiyorsunuz diziyi eksik eksik :)

bakin simdi galactica boyundaki bir gemiyi yok etmenin iki yolu var. birincisi birden cok gemiyle surekli yuzlerce ates etmek yada ikincisi nukleer bomba kullanmak.

Gemiler nukleer bomba kullanamiyor cunku bulunduklari bolgeden kendileride etkileniyor bunu turkiyede daha yayinlanmiyan bir bolumde anliyacaksiniz spoiler olmasin diye soylemiyorum.

ikincisi sonucta butun gun uzayda ftl le atlayis falan yapan adamlar izin verinde radyosyana bir cozum bulunsun ben bugun bile niye bulunmadigini anlamiyorum zaten
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]ama aynı uzayda ftldyle zıp zıp zıplayan, radyasyon bloke edici ilaçlar kullanan amcalar iş karada giden araçlara gelince hummer kullanıyorlar :P hummerı ilk görünce hiç abartısız kocaman bir "OHAAA!1!" çektim. dünyanın nerede olduğunun (hatta varolup olmadığının) bile bilinmediği uzak bir gelecekte, başka bir gezegende kara ulaşım aracı olarak hala hummer kullanmak biraz gülünç kaçıyor bence.[/spo]

[ Mesaj 03 March 2007, Saturday - 12:56 tarihinde, Leopar tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

aynı şey değil zagna. kara aracının HUMMER olması benim canımı sıkan. eğer sen dünyanın yerini ve hatta varolduğunu bile unutacak kadar uzak bir gelecekteysen, kullandığın kara aracı hummer olmaz, olamaz. mantık hatası bana göre. telsiz diafon vb. gibi teknolojilerin yeni versiyonları çıkmamış olabilir (ki bunların daha iyisi ne olabilirdi ki, telepati belki? ) ama bu kadar zamanda tek bir markadan daha iyi bir arazi aracının çıkmamış olması saçma bence.

[ Mesaj 03 March 2007, Saturday - 13:10 tarihinde, Leopar tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

sadece hummer olsa iyi, silahlara dikkatli bakın sezon2'de uziler, Ruger Mp9'lar falan bi sürü uziler.. yakında tuvalette NY Times okumalarını ve spor yaptıktan sonra gatorade falan içmelerini bekliyorum (abartıyorum elbet)
yaw bunlara takılmayın çok dizi güzel beah..
Bu arada o doktor olan gaius baltar mıydı neydi..
[spo]o saylon mu? kafada beyinde çıkmadı bi şi. Var mı ABD ile aynı anda netten takip eden biri? Gelişme var mıdır bu konu hakkında?[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
heh tekrarını izledim şidmi pazar günü kaçırmıştım :D Battlestar Pegasus 'u cidden kötü yapmışlar.Müretabatı direk p.ç olarak tasvir etmişler.Gerçi o savaş havası vs. bilemiyorum ama,

Yukarıda okuduklarımdan Pegasus'un başına bir şey geleceğini çıkarıyorum :D İndirip izleyen arkadaş varsa spoiler içinde anlatabilir mi :D Beklemek istemiyorum,ha siz anlatmazsanız torrentten çekeceğim o da en sevmediğim şeydir dizi için :(

plx
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]nasıl yani ? tüm müretabat vs. gidiyor mu ? Starbuck,Apollo vs. nasıl dönüyor ? Pegasus'tan geriye asker olsun,silah olsun vs. bir şey kalıyor mu ? Galactica'nin pilotları vs. azdı kalıyor mu pilot galactica'ya ?

ve herşeyden çok,Pegasus neden bodozloma dalıyor Cylon üs gemisine :D [/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...