Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mage oynayanlara!(Bu yazıyı okuduktan sonra ben oyuncumuyum diyeceksiniz...)

ad3m

Öne çıkan mesajlar

said:
lvl 70 Mage

char sahibi baukis

oyunda mage olmak zordur ozellikle dungeonlarda herkes sizden yuksek dps bekler ama oncelikle 70 olana kadar ice talentlerine vermelisiniz cunku buzcu mage mobu tutabildigi için cok rahat lvl kasar + summonu bazzen cok hayat kurtarır

gelelim asıl mageye namı diger duel mageye oyunun en guclu duelcisidir cunku vurdugunuz damage 1500 ile 12000 arası degişebilir bizzat sorulmus bi sorudur herkesin kafasındaki soru işaretini kaldırıyım tier 5 bi mage 12 k vurabilir bu nedenleki duelde koyun yaptıkdan sonra karsınızdakine tek atabilme imkanınız yuksekdir rogue gorunmez geliyo diyenleri duyar gibiyim ona ice shield acın ve teleport olun size sab vurdugunda siz 10 yarda one gecersiniz ayılana kadar o buz kalır

baska duel numaraları mesela ustunuze bi warior char ile geldiginde one teleport olun charji bosa gitsin

yani %75 fair %25 ice olucaksınız

işte bu mage turu DUEL MAGEDİR

Abi yazamadan edemedim.Sinirlerinizi alır en azından okurken sandalyeden düşüyordum azdaha...
Yurdumun progamerları işte /ROFL

[ Mesaj 22 February 2007, Thursday - 11:58 tarihinde, ad3m tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

LVL 70 high warlord -WARLOCK-

CHAR sahibi sukru edirne elite internet cafe Guild Ronin

characterlerle ilgili dusunceleri

summoncu olmanızı tavsiyemdir damage metrelere aldanmayın summonunuzun vurdugu damageyi onlar gostermez kalan skilleride dotculuga vermenizi tavsiye ederim

ama eger ben bi defada yuksek damage vurucam yani mage gibi olucam derseniz dest olun ornegin en buyuk ozelligi melee bi damage yediginizde shodow boltu instant atabilirsiniz ki bu inanılmaz bi yetenektir cunku 70 lvl bi lock 1,2 ila 3 k arası bolt atabilir + dotlarınız var

// Valla bunun da seninkinden aşağı kalır yanı yok :) aynı forumdan buldum yine :) seçmece mi bunlar? asdfasdfas
Sosyal ağlarda paylaş

Evet evet forum tr reklam olmasın die şeyetmedim en alttada yorumum vardı benim txt ile ;)

Bir hışımla yazılmış nacizane yorumum :
said:
Efenim ne sallamışız be =)
Tier 5 a.k.a Tirisfal Regalia dmg bonus toplamı 188'dir.5. set bonusu
crit spellde +70 spdmgdir.
12k dmg vurmayı oturup tier5 e endexlemek komedi hatta komedyenliktir.
12k dmg vurabilmek için zerker stance de recklessness ve deatwish açmış bir warrior'a (%35 extra dmg alır) sizi mage olarak var sayıyorum,alıyorsunuz bg den zerker buffını açıyorsunuz arcane powerı bilimum trinketi %150 crit dmg bonus olması lazım (arc/frost) ayrıca insane spelldmg barındırmanız lazım ha belki bu dmge yakın bişiler vuruyorsunuz ki zor...
Lütfen yanlış bilgilendirmeyin insanları ayrıca yazılarınız hep yanlış terimlerle dolu...Örneğin Restoration yerine resturection gibi...

PS : Şu magelere verdiğiniz rogue taktiğini okuyunca sandalyeden düşüyordum.Efenim yazınızdan anladığım kadarı ile siz internet cafelerde "Spectator" denilen izleyici kesimini oluşturuyorsunuz sanırım :S
Ağır kaçtıysa affola ama ÇOK SAÇMA KONUŞUYORSUNUZ...

[ Mesaj 22 February 2007, Thursday - 13:23 tarihinde, ad3m tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

knight online'dan transfer.

ben hangi oyunu oynamışım yahu %75 fair nedir?

%75 çok namuslu, lafının eri bir insan olacaksın, %25 buz gibi olacaksın.. kuul.

Birde sumocu olun, damage meter'da göstermez ama, Japon'yada acaip saygı duyarlar.

[ Mesaj 22 February 2007, Thursday - 13:28 tarihinde, dominic tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Ko kitlesinin, wow'u görüp "O ne lan kaç düğme var orda hadi beyler wow oynayak" cümlesi ile birlikte oyuna başlayıp daha sonra sağdan soldan 3 - 5 bişey duyarak forumlarda "AGA yım BEYN!" diye gezen tiplerden sadece bi tanesinin yazdığı bir yazı.

Bu yazıdaki tavrını karşımda sergilese gülmekten yerlere yatardım ama bi forumda bilgilendirme olarak bunu anlatınca sinirlendim açıkcası.

Sammıncı dediğinde bi an sadece Ritual of Summoning ile insanları summonlayan bi char falan bekliyodum ben... Ama Demonology lock çıktı.. Süprizlerle dolular canım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...