Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

C&C Tiberium Wars

Laorx

Öne çıkan mesajlar

Şimdi demosunu bitirdim, bence ea gerçektende başarmış arkadaşlar. Yani bana hissettirdi o dünyayı, oynanış menuler nerdeyse aynı, müzikler güzel, demoda gdi oynayabiliyoruz, nod binalarını görünce acaip gaza geldim ama oynayamıyoruz. Şimdi skirmish yapıcam biraz:D, raider'ın dediği gibi ara vidyolarda baya ünlü isim var. 30 martık resmen iple çekiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Buna göre demo'da Skirmish modunda "Race" kutucuğunu açıp hiçbir seçim yapmadan NOD seçeneğinin üzerine fare ile gelip "N" tuşuna aynı anda basarken tıklamak gerekiyor. Aynı şekilde düşman seçiminde de G + Sol Tıklama formülüyle düşmanı GDI yapmak mümkün.

Oyunda demoda seçim imkanı yokmuş gibi gözüken birçok ayarı (örneğin AI) seçim kutusu açıkken ve imleç seçeneğin üzerindeyken baş harfi + tıklama kombinasyonuyla seçmeniz mümkün.

Trgamer den alıntıdır.
Sosyal ağlarda paylaş

sizce de mammoth tank'lar sacma guclu degil mi?
hele bi de railgun upgrade yapinca hic bir unit mammoth'a karsi etkili kalamiyor.
iki ekstra silahli ve tam upgrade'li avatar warmech'le tam upgrade'li mammoth kapistirdim, warmech'in bu halini yapmak yaklasik 5000'e gelmesine ragmen (mammoth'un iki kati) mammoth aldi.

bu arada oyun genel olarak bence cok zevkli, bekledigimden daha guzel yapmislar. oyunun eski havasini ve tarzini fazla kaybetmeden gelistirmisler, guzel olmus.
Sosyal ağlarda paylaş

evt herkez hemfikir mamutun çok güçlü olduğundan, ea düşürebilir gücünü belki belli olmaz. Ara vidyolara hasta oldum ben asıl oyun ztn güzel yapmışlar. 30 martı bekliyemiyorum.

Mammoth Mark II'yu gdi emekli etmiş ona üzüldüm ben tiberian sun'da aşıktım valla mamut mk2'ye.

edit: Bu arada oyunun 3.ırkı Scrin hakkında şurdan bilgi edinebilirsiniz.
http://en.wikipedia.org/wiki/Scrin#The_Scrin

[ Mesaj 08 March 2007, Thursday - 18:11 tarihinde, Laorx tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

iyi guzel hoş da duvar-kapı ikilisini yapamıyor muyuz, böyle aşağıya doğru inen bi kapı vardı tiberiun sunda, güzel gözüküyordu ^^

bir de hikayenin başında ilk dalan biziz yaa (GDI), biz mi başlatmış oluyoruz savaşı, ne oluyor bize o en başta NOD lara giriyoruz? Savaştan önceki sessizlik diyip, NODlar supriz yapmasın diyip mi giriyoruz? saçma olur böyle ama...
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...