Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

C&C Tiberium Wars

Laorx

Öne çıkan mesajlar

scrin'in gelismesine izin vermemek lazim iste.
mesela gecen iki kisi bi brutal bilgisayara karsi oynadik, bilgisayar direk ilk scrin'e daliyo her seferinde.

nod oynamasini ogrenince aslinda en az scrin kadar guclu.
gdi'i da bilmiyorum, cok sıkıcı cunku gdi'la oynamak gdi olmuyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Az önce biraz oyniyim dedim, en çok GDI ile oynadığım için 2-3 defa onu seçtim ve her seferinde daha güzel oynadım. Tesadüfen 2 defa da scrin geldi, eskisine göre daha iyi oynadım.
Yani şimdiye kadarki bütün savaşlarda noobdum, bi süre de öyle olcak gibi. O yüzden, dengesiz gelen bi sürü nokta var şimdilik. Mesela 14 mammoth yine bi medium'u indirmeye yetiyo nerdeyse. Ama stormriderlar o kadar kuvvetli ki medium scrin'i 15 tripod ile indiremiyosun; tripod havaya dalamayınca stormriderlar bitiriyo işlerini.
Mothership olayı çok güzel. 5000$'ı gözden çıkarabilen anında alıyo. Aşırı yavaş, vuruşu oldukça zaman alıyo, ama binaları dip dibe dizen birine karşı oynuyosanız oyun nerdeyse tek vuruşa bakıyo. Anladığım kadarıyla mothership'in vuruşu yakın birimlere atlama özelliğine sahip çünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

mothership, superweapon'a denk alan etkisiy ve gücle vuruyo, ama desteklenmediğinde senın base'inde dusman baseine gidene kadar piblullar attack cycler gid'ın adını hatırlıyamıyacağım ucakları işini bitiriyo genelde, mother shipi saldım ohhh dedim diye bi durum yok yanı =)
Sosyal ağlarda paylaş

bugun arkadaslarla bi 6 saat falan 2v2 ve FFA oynadik.
cok zevkli hakkaten oyun. bir de herkes yavas yavas hatalarindan ogrenip baskalarinin taktiklerini ogrendigi icin her seferinde oyun tamamen farkli oluyo.

turkiyeden 10 saat geride de olsam sizi hamachi'de yakalarsam oynamayi denerim. baglantim gayet hizli, sizin server'lara rahat baglanirim heralde.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...