Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

All star weekend..

Madcat

Öne çıkan mesajlar

öncelikle şut yarışmasından başlayalım :D

Chicago tamamen hak etmesine rağmen salak bir kural hatası yüzünden elendi üzüldüm.

Yetenek yarışmasında Nash olmadığı için favorim yoktu ama Wade 26 saniyeye geldiğinde kalbim kut kut attı.Nedense Nash'in rekorunun kırılmasını istemiyorum :P

Üçlükte de Nowitzki hayranı olmama rağmen Kapono'yu tutuyordum ve kazandığına sevindim.

Smaçta ise Green'i tutmama rağmen kazanmasına sevinemedim bile.Belki tarihin en iyi smaçcılarından oluşan jüri olabilir ama gözümde kütükten farksızdılar.Dwight Howard'a yaptıkları kabul edilebilir şeyler değil...

Nate Robinson'un sadece sıçramasına o kadar puan verilirken böyle harika orjinallikteki bir smaca nasıl olurda düşük verirler anlamıyorum.

Charles Barkley olayı başlattıysa da 2007'nin efsanesi,gecenin bir yarısında gülmekten öldüren olay "Shaq'in Ayakkabısı"ydı :D Bakalım seneye ayakkabı ile ne yapacak.

edit:Ayrıca antremandaki Shaq dansı da efsanevi bir olaydı

[ Mesaj 18 February 2007, Sunday - 06:25 tarihinde, DarKRideR tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

rezalet bir geceydi!!!Shaq la Dwight ın dansları vede Barkley-Bavetta ıddası olmasa boşuna kalkmış olacaktık :) Rezalet dememin sebebi de slam dunk ın ıcıne ettıler (slam dunk yarısmalar arasında en cok merak edılen herkesın en cok ızlemek ıstedıgı ve en onemlı olandır)jurı uyelerı saolsunlar.hayatımda gordugum en kotu jurı topluluguydu.oyunculuklarına,smaclarına bı lafım yok ama bu kadar cıfte standart bu kadar yanlıs puanlama olmaz yanı pes dogrusu.Dwight a cok buyuk haksızlık yaptılar sankı adam ağızıyla kus tutsa yaranamayacak gıbıydı enteresan bır durum.oncekı senelerde onunla hemen hemen aynı boyda ve cussedekı amare ye puanlamada ne kadar bonkor davranıyorlardı oysakı,ee o zmn dwıght ın ne sucu var 2 sı de uzun oyuncu?nate robınson un davıd lee ıle beraber yaptıgı smacın aynısını bızım parkta yapabılecek bır cok adam tanıyorum.gıttıler 40 uzemı ne puan verdıler.en sonuncusu hele felakettı hanı sey der gıbı bugun puanlama konusunda cok kotuyduk geceyede boyle nokta koyalımda ıstıkrar bozulmasın gıbı :)

gelelım yeteneğe kobeye cok guvenıyordum ama nasıl olduysa fınalde ust uste hata yaptı :) ama bu gece gecen sene yapamadıgı trıple dobble ı yapacaktır:)Hatırlatıyım yerı gelmıskene all-star macları tarıhınde bunu basaran bır tek jordan dır sanırım 1997 de yapmıstı :)
Sosyal ağlarda paylaş

Bence son smaçı oldukça zordu green'ın nedense bizim spikerler de tamamen hisleriyle yorum yapıp smaçın zorluğuna hiç bakmıyorlar.Ordaki juriden iyi kimse puan veremez sonuçta smaçlara.Mesala sırf nate kısa diye de yaptıgı smaçlara çok yüksek puan vermediler final turunda.Ama howarda ilk turda haksızlık oldu ,hem smaçı hakkettiğinden az puan aldı hem de nate'e juri bonkör davrandı biraz.

[ Mesaj 18 February 2007, Sunday - 14:48 tarihinde, elm tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

hiçte zor bir smac degıldı.koydugu kutunun hıc bır onemı yoktu bana kalırsa o kutuyu koymasa bıle hemen hemen o acı ıle zıplayıp cok rahat basabılırdı zaten.nate kısa dıye kıyak gecmemısler dıyosunda davıd lee cemberın altında topu yukarı kaldırıp nate ın de gelıp o topu cembere sokması cocuk oyuncagı resmen o smacı yaapbılecek adamlar tanıyorum gerısını sen dusun :)
Sosyal ağlarda paylaş

shaq,carter falan olmasa cekılmezdı hıc.oncekı senelerde oldugu gıbı vasatı asamadı maalsef maç.nerde o eski all-star macları dedırtıyor.jordan zamanında sova bu kadar merak yoktu ama fazlasıyla cıddıye alınan bır mactı mucadele hırs son noktadaydı herkes kazanmak ıcın takım oyunu oynuyordu.ben sahsen bırılerının mvp olmak ıcın kasacagına oyle olmasını tercıh ederım.hos sadece mac beklenenı veremese keske dıger yetenek yarısmaları falanda artık eskı tadında degıl...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...