Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dökülün incilerinizi

Absolut

Öne çıkan mesajlar

Vallahi devam abi bildigin gibi =Pp
Ben Metaphor vardı benim Human Mage bilirsin Burning Legion'da ondan sonra Adrian adında bir undead rogue kastım..Şuan Grim'Batol'de şimdi onu bıraktım duruyo
level 66 bitane Blood elf female priest'im var Karazhan'da onunda adı Metaphor..
Tıngır mıngır takılıyoruz işte
Sosyal ağlarda paylaş

Lan! Burning Steppes'te benim bir ara 36 şemmi vardı :)
İşte Xaviusta huntard vardı 60 , onu BC çıkınca venture co'a transfer ettim, şimdi 70 yaptık evelallah gear up da olduk sayılır, karazhana başladı guild ben attune'ü yetiştiremediğim için yalan oldu dünkü run... ilk 3 bossu mu ne kestiler sanırım eheh

[ Mesaj 16 February 2007, Friday - 08:50 tarihinde, MADBOY tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

executus ta oyunun en basından beir oynadıgım ud mage raimad'la devam ediyorum ben.

tabi eskisi gibi hardcore degiliz:) yavas yavas sakin sakin oynuyorum henüz level 64üm:) vallahi casual olarak hardcore olarak oynadıgım zamanlardan daha bi zevk alıyorum bu da ayrı bir ilginç noktadır :)
Sosyal ağlarda paylaş

us-warsongdayim hala, oyunun ilk gunuden beri. orc warrior 65 oldu, bi de baska serverda hunterim var 40 ama bc cikinca bosladim onu biraz, tabi bi de BE paladin var arada bir hoplayip zipliyorum. baydi ama bc, onu topla gel bunu oldur git yeter ularn.

hangi serverda uo oynuyoruz, guild kuralim asdas...
Sosyal ağlarda paylaş

Y'arrrrrrr!
Lol paticiği özlemişim
wowu bıraktım ben
özel hayata daldım

wowu bırakmadan önce gidilmedik yer bırakmadım o başka olay :P

Edik: İnsanlar beni öldürmeye kalkışmadan söyleyeyim: oyunu bırakmamım ana sebeplerinden biri babam, diğeri annemdi, diğeri de özel hayat, biraz ani oldu tabi (babam bilgisayarı patlatınca öyle oluyor) insanlarla kontak kuramadım o kadar

üzgünüm
affedin
pişmanım
ühü

[ Mesaj 17 February 2007, Saturday - 00:02 tarihinde, Hergonan tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...