Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

House (2004) - Fox

Zegna

Öne çıkan mesajlar

Mendoza said:

Bölümün özeti gayette, insan neyse odur. Değişmez idi. Taub da, House da bunu kanıtladı. Sıra Wilsonda bence. House ne yapar eder sezon sonuna kadar Cuddy'i alır, Wilson'ı ayırır.

Ütopik evet. ama napim.

belli olmaz

Cuddy yi belki alırda, Wilson belli olmaz, yaptıgı seyle wilson ın ilişkisini hiç olmadıgı kadar saglam bir temele oturttu, ufak mikropluklar yapması olası ama bakar bunlar iyi anlasıyor aslında suanki durum fena degil ellemez, bakar wilson harcanacak olaya el atar, house bu belli olmaz,

Taub iyiydi, insan o kadar seyden sonra karısına baglılıgını son sahnede onaylamasını beklerken taub is taub, bu arada bu soyleyecegim biraz abuk subuk olabilir ama hastanelerde guzel hemsilerin kendilerini saglam doktorlara yamamaya calısmaları dunyanın heryerinde sıklıkla gorunen bir durum, o yuzden taub'un durum cok da anormal degil,

kadınıda arı agzının icinden sokmus ya yuh diyorum,

Sosyal ağlarda paylaş

Sezon ortalamasının altında olması çok normal, fırtına öncesi sessizliğe getiriyorlar. Tempolu devam ederse son bölümlerin imbalığı o kadar göze batmayabilir. Hayal kırıkloığına uğratmazlarsa son 2-3 bölüm imba olacak ortalık fena karışacak ve bayık 1-2 bölümün üstüne öyle bir climax salyalarımızı akıtmamıza sebep olacak.

Kareoke sahnesi cidden harikaydı, son sahneyi de beğendim güzel çekmişler
Sosyal ağlarda paylaş

bütün ekibin house a ve kahveye bakışı mükemmeldi. Ha içti ha içecek herkes araya laf sokuyor. ama gözler aynı yerde...

şu thirteen ile chase arasında bişey olacakmış gibin duruyo ama olmasın lütfen. thirteen bize kalsın hatta sadece bana kalsın!!!11
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...