Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Popomundo

Apache

Öne çıkan mesajlar

Yemek yeme ihtiyaçları yok karakterlerin (aynı gerçek dünyada olduğu gibi!)
Ama kalp şeklinde çikolata kalıcı moral artışı yaptığı için önerilir. ancak kalp şeklinde çikolatalar moral artışı sağlarken sağlıktan götürdüğü için dikkatli kullanılmalıdır (aynı gerçek hayatta olduğu gibi)
Sosyal ağlarda paylaş

evet, zaten yeteneğin üstüne tıkladıgında ''ön şart'' olarak istediği yeteneği görebilirsin. hangi yeteneği istiyor ve kaç yıldız istiyor falan

[ Mesaj 07 March 2007, Wednesday - 18:32 tarihinde, Voys tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben çikolatayı hep barlardan alıyorum ahanda burada satıyorlar misal.. diğer yadan ani moral artışı için çikolata yiyin. +4 +5 falan koyuyor işte.. hata ben sadece çikolata + sporla morali yüksek götürüyorum. uçağa, yola, konsere, yetenek geliştirmeye rağmen (rağmen dedim de canım ramen çekti lam!!)
Sosyal ağlarda paylaş

konsere eklediğiniz şeyle alakalı olabilr mi? misal "rakiplere diss at " dersen onun için rap kitabını falan okumuş olmanı ister, "seyirciyi selamla dersen" temel davranış geliştirmiş olmanı ister vb... yaptığın şovların kitaplarını okudun mu o yeteneklere sahip misin?
Sosyal ağlarda paylaş

eheh bugün gördüğüm mesaj
Hugo Gemill bana süt (şişe) verdi.

arkasından Hugo Gemill'e baktım çünkü Nashville'e yeni gelmişim ve kimseyi tanımıyorum..

Hugo Gemill son blog..
Milk Makes Your Bones Grow Stronger-er!
2007-03-08 11:00
I milked the sh*t outta the Little House cow. I managed to tap her for 100+ bottles of milk, not realizing they go bad if not drunk within 4 days.

So... I'll give them to ppl i guess! :D

So if I give you a bottle, don't be scared, it's just me, Hugo...

YOUR FRIENDLY NEIGHBORHOOD MILKMAN!

That gives me an idea for a song!

ahaha. adam 2 şişe süt vermiş bana.. birini içtim. karakterim pek bi beğendi sütü "Mmm... Bu çok güzeeeel... " dedi.. haklı valla ben de severim sütü (ama şimdi çay içiyorum, çaktırma)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...