Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sporeggar Rp/PvP

ZaugnaKhaldun

Öne çıkan mesajlar

Biz Sporeggar'ın açıldığı gün baya bi insan geçmiştik o zamanlar Ravenholdttaki 1.5 senelik asıl guildimiz raidleri fln azaltmştı.. bi ara tamamen oraya geçmeyi ble düşündk çok iyi gidiyoduk herkes 65 oldu fln .. zaten 2...3 guild fln vardı iyi ama sporeggar sux ravenholdt rulz :p
Sosyal ağlarda paylaş

Xhunarion said:
Ravenholdt RP'nin sadece realm tag'ında bulunduğu salt pvp server'i değil mi?

official forumda topicler cogu zaman server hakkinda bilgi veriyor. mesela executus a baktiginda wtf lololol mallarinin bol oldugunu gorebilirsin. serverda bir sure gecirdikten sonra alayinin 10-12 iskandinav veletlerinin oldugunu goruyorsun.

rp realm ine mig icin baya bakmistim aynisini Ravenholdt icin de gordum. hic oynamadim ama diyecegim koklu & eski guildler haricinde pek rp nin olmadigidir.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
Bg sıraları bir ay önce korkunçtu. gittikçe iyiye gidiyor. Şu an Defias Brotherhood'un erken halleri. RP var, daha çok guildlar arası organize RP dönüyor, casual RP'ye rastlamak zor biraz. FlagRSP2 addon'u kullanmazsanız casual RP şansınız düşüyor gerçekten.

9 aydır RP guildımız var, The Tower of Azshara. türk guildı değil, çoğu yabancı arkadaşlar. Eğer dürtmek isterseniz nickim Phaelas/Galith/Xunn. Yardımcı olmaya çalışırım, Cuce lapdance veriyor zaten yenilere.
Sosyal ağlarda paylaş

hmmz roleplay :) 2.5 senir harala gürele o boss indi bu tier düştü şeklinde oynayan biriyim :) Raidlerden fırsat kaldıkça burada bir alt kasayım o zaman. Olaya biraz da RP olarak yaklaşalım :) muhtemelen 3. Rogue karakterim olacak (roguedan sonra hiçbir karakter oynayamıyorum, olmuyor -.-)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...