Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sporeggar Rp/PvP

ZaugnaKhaldun

Öne çıkan mesajlar

Zaugna ben bir ara alt açmayı düşünüyorum , hatta olmazsa belki sporeggar a character transfer açılacak nisan sonu gibi , ozamana benim karakteri transfer ederim , voltranı bensiz oluşturmayın ayıp olur :P

(ya da voltranın tamircisi olurum sdfsdf :P)

[ Mesaj 15 February 2007, Thursday - 19:44 tarihinde, MADBOY tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Biz bu işi hoplayan manda'da başlatmıştık, ama Zaugna benim buradaki nick'imi bilmiyor tabi. Horde tarafındayız, ama level grinder'dan ziyade role-play için geçtik, server gerçekten çok güzel, ben baya huzurlu oynuyorum. Server'da 10 tane no-lifer var, 70 oldular, onun harici yaş ortalaması yüksek, role-playerlar hep. Benim nick Phaelas. Pm atarsanız daha detaylı bilgi verebilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Rölanti oyun için pvp/rp serverları ideal.

WPVP campaingler, geç de olsa her bossu kesebilme imkanı, BGler arenelar zaten dolu, olmadı gece bilgisayar başında elin İskandinavıyla geyik(rp).

Herşeyin tadına ufak ufak bakmak için faydalı. Ben gelmem, bu serverda charımda yok ama pvprp serverlarını düşünmeleri için insanları yüreklendirmek gerekiyor; zira pek boşlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 4 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...