Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes

SoulCube

Öne çıkan mesajlar

Hiç sanmıyorum. Öyle olsaydı Hironun babası "sen olacağını hiç tahmin etmemiştim" gibi birşey demezdi bence. Adam (Takeo) başkalarını kullanarak öldürüyor fotoğraftakileri. Kendi öldürmüyor. Kendi öldürse Hironun babası şaşırmazdı. Bence hala o kişinin Peter olma ihtimali var.

Sosyal ağlarda paylaş

bence adam o,çünkü onu kilitledik ama 2 hafta önce kaçtı diyordu Bob.

Yani Adam'in kaçtığını Kaito'da bilmiyordu,onu karşısında görünce lan nooluyoruz dedi,emaneti çekemeden öldü.

İleri ki bölümlerle ilgili kafamda tek şey var şuan,o şarışın elektrikli kız (lan buna bir isim takalım sdf) Adam'in kızı olabilir belki.Peter,Adam'la iş yapmaya başlayacak ama bu kızı görünce sen ha triplerine girip Adam'a düşman vs. olabilir.Ya da o sarışın Bob'un kızıdır,company onu kaybedince bulmak için yolladılar ama kendini kaybetti vs. vs.

Bu arada anlamış olduktu Company'nin iki yüzü var yada oyun oynuyorlar.Ya Bennet gerçekten kafayı yemiş ya da Company olayı anladı ve Mohinder'i kullanıyorlar Bennet'e karşı.

Her şekilde Bennet rlz !

edit: Spoiler
Sosyal ağlarda paylaş

peter öldürcek olsa niye sacma sapan asagıya atlasın ki? adamın 342532453254 tane gücü var 2 saniyede öldürebilir :)

adam da kusura bakmasın da ne peter ne sylarla boy ölçüşebilir eğer über ayrı bi yeteneği yoksa (olsa ne yazar yakında göreceğiz sylar gelip alcak adam'ın özellikleri)

olay tamamen sylar'ın iyileşmesine bakıyor

save the cheerleader save the world ama yiyosa save the adam şimdi :D koçum sylar :P

Sosyal ağlarda paylaş

Yalnız Adam ın güçleri Claire inkinden biraz daha gelişmiş. Yani Peter ın lightning bolt unu eliyle durdurdu ve 1 saniye içinde iyileşti o yıldırım yanığı. -eğer çatıdan atlayan oysa- aynı şekilde Claire bi süre yerde yapışık kalıyodu sonra yavaş yavaş iyileşiyodu ama Hiro nun babasını öldüren kişi hiç görünmeden kaçıyodu öylece. -Eğer Adam öldürdüyse- burdan ne kadar hayvani bi regeneration gücü olduğunu anlayabiliriz(zaten geçmişteyken bile böğrüne kılıç yiyip hiçbişey olmamış gibi dalga geçip adam öldürebiliyodu).
Kısacası Sylar ın beyni sökmek için kafayı kesmesi gerektiğine göre muhtemelen Adam, Sylar sinir krizi geçirip intihar edene kadar kendisini yenilemeye devam edebilir:)

Sosyal ağlarda paylaş

Spoiler Göster Ulan!

@ShadowFury: zaman geçtikçe güçlerini kontrol etmeyi daha çok öğreniyorlar ve Matt gibi güçleri daha çok gelişiyor. Adam'ın Claire'dan daha güçlü olmasının nedeni de o zaten.

@cemad: Walla yazını okuyunca şu anda dizide en çok isteyebileceğim şeyin Sylar'ın Adam'ı öldürüp gücünü alması olduğunu anladım :) über olur.

@Lancelion: Süper bi açıklama :D Ama merak etme bu gidişle Claire'da 500 sene çıtır bi kız olarak kalır, vermediği kalmaz :D

Vermek diyince:
Acaba biri Claire'in kızlığını bozsa tekrar kendini regenere edip kız olabilir mi? Zarı yırtılmamış gibi yapabilir mi? o_O

Sosyal ağlarda paylaş

DeBuffAndHeal said:

West bunu sahile götürmüştü orda dedi.
Edit: 3 bölümmüş konuşmalar xD
509
00:38:28,010 --> 00:38:31,279
- Acı hissediyorum.

510
00:38:32,241 --> 00:38:34,387
Sadece daha çabuk atlatıyorum.

Sıpoylırı Göster

Yalnız dikkatini çekerim orda yere düşünce ve ya biyeri kesilince yaralanınca vs.. olan acılardan bahsediyor. Ben cinsel ilişki şeysinden bahsediyom asfdsfsdfasfadsfds

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...