Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes

SoulCube

Öne çıkan mesajlar

takeo vs hirocuk

tamam bu tuysuz hiro zamani durduruyo kiriyo ona lafim yok ama 2 gun once eline aldigi kiliçla iyi kotu bi sawaşçi olan takeo kensei'yi barutlarin oldugu odada nasil patakliyo.. kensei nin yaşamasina sewindim cidden. boylece hala dizide hirodan kurtulma şansim war :> ewet kilim hiroya. ölsün istiyorum. ölürsede bagiricam sokak ortasinda YATTAA diye..

Sosyal ağlarda paylaş

CuteButPsycho said:

takeo vs hirocuk

tamam bu tuysuz hiro zamani durduruyo kiriyo ona lafim yok ama 2 gun once eline aldigi kiliçla iyi kotu bi sawaşçi olan takeo kensei'yi barutlarin oldugu odada nasil patakliyo.. kensei nin yaşamasina sewindim cidden. boylece hala dizide hirodan kurtulma şansim war :> ewet kilim hiroya. ölsün istiyorum. ölürsede bagiricam sokak ortasinda YATTAA diye..

diziyi nasi izliyosunuz yada izlediginiz bolumlerimi hatirlamiosunuz :)

hero babasiylami ne kilic calismisti onceki bolumlerde.

Sosyal ağlarda paylaş

belki babasını da yanına alıp zamanı durdu,10 yıl kılıç çalıştılar ? HA ? HA ? HA ?

Çok derin konular içeren spoiler

Bende kılım şu Hiro'ya aslında,milyon tane taş hatunun olduğu Japonya'da git sen osuruk çakması kıza Japonya'nın en güzel kadını de... Olmadı,yakıştıramadık senin gibi adama.

Sosyal ağlarda paylaş

bu p.tesi 8.bölüm - four months ago adıyla çıkacak ve peterın niye hafızasını kaybettiği, sylar'ın neden güçlerini kaybettiğini falan görücez.

THE CLOCK TURNS BACK FOUR MONTHS AS THIS SEASON'S SECRETS ARE REVEALED said:
When the clock turns back four months for all of the Heroes, Nathan pays a terrible cost for his heroic actions. While Peter survives his detonation over New York City, the Company "bags" him as a threat to the world, eventually leading to violent confrontation with Elle (Kristen Bell) and the Haitian (Jimmy Jean-Louis). D.L. (Leonard Roberts) makes the ultimate sacrifice for Niki (Ali Larter) and Micah (Noah Gray-Cabey). Maya (Dania Ramirez) horrifically manifests her dark powers for the first time, driving her and Alejandro (Shalim Ortiz) to America for help. A mysterious, yet familiar face is introduced.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...