Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes

SoulCube

Öne çıkan mesajlar

olmamış...

genel olarak sıkıcı bir bölümdü s02e06, tabloları görmemiz ve de Mr.Bennett'lı yerler dışında akıllarda kalacak bir şey yoktu pek. karakterlerin hepsinin bir yerde buluşacağı kesin gözüküyor da artık bir an önce olsa şu durum, biz de rahatlasak, 15 farklı koldan ilerleyen hikayeyi takip etmekte zorlanmasak.

Sosyal ağlarda paylaş

niye beğenmediniz anlamadım

sıkıcı falan değildi bence sorularla dolu olması güzel tarafı zaten üşengeçlik mi yapıyorsunuz anlamadım... gayet güzel ilerliyor bence

kensei ibensine bak ya asıl kensei hiro o belli oldu
ivanı feci benzetti helal bennett a
peter yine çıkmazda hala soru işaretleri var mükemmel yeni tarih 12 haziran 2008
sylar ın alejandroyla ingilizce konustuğu sahne harikaydı

Sosyal ağlarda paylaş

6 haftadır,

-meksikalılar sınırı geçmeye çalışıyor, her bölüm hatunu kesin ağlama tutuyor
-claire, kilişe amerikan lisesi draması yaşıyor
-suresh ona buna trip atıyor
-molly uyuyor
-new orleanslı kız her bölüm dometesten gül yapma, ip atlama gibi lüzümsuz şeyler öğreniyor
-hiro gereksiz aşk üçgeninde hem kendini hem bizi üzüyor

vesaire gibi tekrarlarla dolduruyorlar bölümleri.

bütün bu vasatlığı sonunda iyi bağlasalar bari diyorum ama, geçen sezon ne olduğu da ortada. bir an önce herolar bir araya gelmezse, bir kaç da 1. sezon sylarının karizmasında villain çıkmazsa, dizinin hali nicedir bilemem. ama yapımcıların ucuzcu zihniyetiyle zor biraz.

Sosyal ağlarda paylaş

Bence çok başarısız bir dizi.. Amerikada gündüz vakitlerini değerlendirmek için yazılmış bir senaryo fakat dizi çok fazla tutunca üstüne ekleme seneryolar ve damdan kapıdan girişlerle diziyi uzatmaya çalışıyorlar.. 3 dizi 1 efsane izledim izliyorum ve diziler şöyle sıralanıyor.. Band of Brothers > (Prison Break > Lost > Heroes)
Sosyal ağlarda paylaş

Abi Peter'in hafizasini nereye baglayacaklar ben onu merak ediyorum, hafiza silen amcam ilk bolumden beri benett'in yanindamiydi, yoksa degil miydi ? Eger degilse, olay karisir, o Peter'in hafizasini silmiş olabilir, bu durumda company ile calistigi aciga cikar.. Bu da demek ki, benett'i company cok pis oyuna getirebilir.. Karişik..

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...