Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes

SoulCube

Öne çıkan mesajlar

[spo]Bi kaç detay var:

-Peter patlamasın diye onun kafasına odunla vurmaları lazım veya tokat (kaybolan herif öle yapmıştı)
-Sylar ölmemeli :'(
-Molly Sylar nerde bilse bile onu yakalamak o kadar kolay mı ki?
-Çok güzel bi bölümdü aslında ama aksiyona alıştığımız için ilginç geldi
-Claire'nin ağlamasına kıyamam ben :(
-Fazla arabesk bi bölümdü yannız Beyaz Gelincik bile böle diildir ya :)
-Bi de Kurtlar Vadisi gibi kestiler çok kıl bi yerde :)[/spo]

[ Mesaj 08 Mayıs 2007, Salı - 19:38 tarihinde, RayCharles tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]Merak etmeyin, orda patlamicak peter. Zira peter patladıktan sonraki gelecekte Claire ve Parkman yaşıyodu. Hadi Claire iyileşiyo diyelim de, Parkman mefta olur yanında olsa Peter'in.

Sylar da iyice saykoya bağladı zaten. Annesi de soktu başkan olma fikrini kafasına iyi halt etti.

Peter bir Hiro'nun gücünü öğrense de onu da kullansa.[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]Molly Walker'ın Sylar'ı durdurması konusunda,

kızın yeteneğinden ziyade kızdaki virüsün daha etkili olduğunu düşünüyorum ben bir yandan. Neden kızı özellikle iyileştirmeye çalışıyorlar peki diye soracak olursanız bilmiyorum derim de, düşününce mantıklı yani. Virüs engelliyorsa kızın güçlerini kullanmasını falan.

Buna ek olarak,

Sylar Hiro'nun yeteneğini bozabildiyse, Haitian yakınındayken de yeteneklerini kullanabilir diye düşünebilir miyiz acaba?[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]muhtemelen batırmadan önce zamani hareket ettirmesi gerekti zira zamanda donmus hedeflere müdahale edemiyor olmasi lazim kişinin (bknz: lost room :p). tam kılıcı vermeden önce kalp atışını duydu (ki senin kalp atışını tanıdım dedi) ve engelledi şeklinde düşünüyorum ben.[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]ya zaten daha seçime var, hiro da sylar ı seçimden sonra öldürecekti herhalde.. bekleyecez bakalım... acaba molly nasıl yardım edecek?
molly deki virüs ü alıp sylar a enjekte etmek lazım.. hm belki hiro kılıca sürer onu, sonra da sylar a ufak bi çizik tamamdır ^^[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]Şimdi ben "Save the Cheerleader, Save the World" sloganının, "Save the Linderman, Save the World" olarak falan değişmesi gerektiğini düşünüyorum.

Neden mi?

20. bölümde Future Hiro, diğer Hiro'ya diyor ki "Ben bu Sylar denen kazmaya kılıcı soktum, ama regeneration varmış bu dayıda, yatmadı o yüzden.". E bu konuşmanın geçtiği saatlerde Claire hala yaşadığına göre Sylar dayı bu regenerationu kimden aldı? Linderman'daki healing özelliğini mi kullandı yoksa?[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]dl istediğini geçiriyo orada sadece sylarda war o güç.
ama hiro daha syları geçmişte öldürmediği için "geleceğe geldiği için" sylar hala orda.[/spo]
[spo]bu arada başka yazacak yer bulamadım.
ALLAH BELAMI WERSİN! YA DA KURTARSIN BENİ BU BEYİNDEN! AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!1[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

@Spidee
[spo]
DL in gücünün sadece geçmek olduğunu sanıyodum ben başkasını da geçirebildiğini bilmediğim için söylemiştim. Arada ufak hatalar çıkıyor işte böyle. Ama diğer tahminlerimin yanlış çıkacağını hiç sanmıyorum.

Ancak Linderman değil Claire yine olay. Daha önce de açıklamıştım. Claire'in öldüğü gelecekte sokuyor kılıcı Hiro ama sağ kalıyor Sylar regenerationla. Sonra Claire'i kurtarmalarını söylüyor future Hiro, ama Claire sağ kaldığında bile ölü gösterildiği için bir şeyin değişmediğini düşünüyor o yüzden tekrar kılıcı sokmuyor. Çünkü madem öldü yine almıştır gücünü diyor. O yüzden hatta yaşadığını öğrenince o kadar şaşırıyor. Meğer tekrar soksa ölürmüş. Ama niye sokmadığını da açıkladım işte önceki mesajlarda. [/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...