Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes

SoulCube

Öne çıkan mesajlar

Dennis said:

Petercık

Peterın gücü benim en baştan beri savunduğum şekle yakın olmuş, zaten demiştim hazır peterın gücü tam belli değilken ona yeni bir güç vermek mantıklı olur diye. Sanırım dediğiniz gibi dokunduğu kişinin gücünü alıyor, ve başka güç aldığında önceki resetleniyor. Bunun yerine sadece yanında durunca kişilerin gücünü kullabilse daha iyi olurdu ama neyse artık, ha bir de syların gücünü alırsa tadından yenmez bu şekilde :D

o zaman

o zaman bi kabloya tutunup nasıl asılı kalabilir. o gücü nerden bulabilir. yanında koltuk fırlıyor gidiyor. mantık hatası var feci teori doğruysa. yani senaristlerin suçu :p

Sosyal ağlarda paylaş

BiTcH_oFBaT said:
Dennis said:

Petercık

Peterın gücü benim en baştan beri savunduğum şekle yakın olmuş, zaten demiştim hazır peterın gücü tam belli değilken ona yeni bir güç vermek mantıklı olur diye. Sanırım dediğiniz gibi dokunduğu kişinin gücünü alıyor, ve başka güç aldığında önceki resetleniyor. Bunun yerine sadece yanında durunca kişilerin gücünü kullabilse daha iyi olurdu ama neyse artık, ha bir de syların gücünü alırsa tadından yenmez bu şekilde :D

o zaman

o zaman bi kabloya tutunup nasıl asılı kalabilir. o gücü nerden bulabilir. yanında koltuk fırlıyor gidiyor. mantık hatası var feci teori doğruysa. yani senaristlerin suçu :p

Logic

Heroes'taki her mantık hatası için bir dolar alsaydım, şu an bu yaşta emekli olmuştum :)

Sosyal ağlarda paylaş

sg-1 said:

peter'ın gücü ile ilgili olarak

bu adam 3x13'te nathan'a dokunmuş muydu uçabilmek için? şırıngayı yaptı, zort dedi uçtu diye hatırlıyorum. elinde bölüm varsa biri kontrol edebilir mi?

sırınga ile gücü enjekte ediyor

sonra abisinin üstüne zıplıyor ve uçuyor
Sosyal ağlarda paylaş

Peter uçabiliyor olsa uçardı zaten diye düşünüyorum. Zaten claire de dediği gibi artık gücüm yok diye düşünüyor. Ama Farkettiki dokunduğu kişinin gücünü alabiliyor ama bu kalıcı mı yoksa her dokunduğu ile değişiyor mu bilmiyorum ve ayrıca dokunduğu kişide güç kalıyor mu o da ayrı bi merak.
Sylar bi an için aha yakaladılar dedirtti ama sonra gene Sylar oldu güzeldi.
Ando ile Peter yanyana gelirse herkesin gücünü emebilecek belli bir mesafede diye düşünüyorum yani Ando başka bir işe yaramaz ve tabi Pıtırcık sylara da dokunursa arada kaymaklı ekmek kadayıfı olur Peter.
Hiro ve Claire güçlerini kaybetmiş halde bir süre sonra bayarlar gibime geliyor illa ki onlara bir güç vereceklerini tahmin ediyorum.
Kısacası süper bir başlangıç yaptılar bence resmen kan geldi diziye ve bence eskisine göre kesinlikle yazarlar da bir upgrade olmuş :P

Sosyal ağlarda paylaş

bence bölümü çekmeden önce 15 dakikada yazıyorlar senaryoyu.

bence direkt saçmalıyorlar ya. hiç açıklama yapmadılar peterin gücünün değişmesi ile ilgili. sylar'ın ise sidekick alması aşırı komik oldu. ki gelen çocuğun claire'in erkek versiyonu olması ise "yeter lan" dedirtti.

ama hala izliyorum, o da ayrı =)

Sosyal ağlarda paylaş

Sylar

Bölüm daphne olayı hariç dingindi, bir arkın dediği gibi geçiş olduğu ve bir baş kaldırı başlatma mantığıyla hareket etmeleri fln...Asıl Sylar bu başkaldırnın neresinde olucak, babasını buldu diyelim, Peterla birlikte hareket eder mi ?Bence diziyi sürükleyebilecek karakter Peter deil şu an.Sylar daha avanatajlı.

Sosyal ağlarda paylaş

Son iki bölüm kesinlikle güzeldi. Hele şu son bölümde, Peter' ın konuşması.

Herşey iyi güzel fakat, çok fazla güç ortaya çıktı şimdi sayılarını azaltmaya çalışıyorlar sanırım. Toparlaması zor olacak gibi, Peter bir süre devre dışı sanırım. Sylar hala piskopat, garip abuk şeyler oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...