Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes

SoulCube

Öne çıkan mesajlar

sylar ftw

sylar ftw!
nathan'ın önce iyi , sonra bütün düyaya güç veren adam, sonra da bütün güçleri yok etmek isteyen adam olması çok uyuz ediyor beni. bu kadar mı zor başka bi karakter/grup sokmak diziye. hrg de aynı şekil. gene bağlıyacaklar bi şekilde ama hoş olmayacak

Sosyal ağlarda paylaş

wall of text

güzel sahneler vardı. ama büyük klişedir. bir olay olur üzerinden birkaç ay-sene geçer. herkes normal yaşamaya karar verir falan. sonra güçlerini kullanmak zorunda kalınca OVYEAA olurlar. özledim falan diye espri yaparlar. okuduğum heralde bütün çizgi romanlarda böyle bir geçiş evresi falan olur illa ki.

bu arada wot olacak biraz ama heroes'u konusu sürekli devam eden birşey olarak almamak gerektiğini anladım. çizgi roman mantığıyla gidiyor aslında müthiş bir bağlantı beklememek lazım. 5-6 sayıda bir yazar değişir ya onun gibi. öyle düşününce aslında baya başarılı bir dizi çıkıyor ortaya. ki bence yaparkende önce böyle düşündüler fakat reyting falan derken cıvıdı biraz

Sosyal ağlarda paylaş

Rajeesh said:

baslangıç için iyi bi bölümdü

ama peterin sonda uçakta cebelleşmesi saçmaydı

uçsana be adam

Pitır

Adamın güç alma sistemi değişmiş, dokunduğu kişinin gücünü alıyor ve bir önceki gücünü siliyor :p. Mesela Tracy'ye dokunduktan sora Mohinder'den aldıı gücü kaybedio ve dayak yiyio askerden.
Hiro ne ara kaybetti bu arada güçlerini :D

Sosyal ağlarda paylaş

Petercık

Peterın gücü benim en baştan beri savunduğum şekle yakın olmuş, zaten demiştim hazır peterın gücü tam belli değilken ona yeni bir güç vermek mantıklı olur diye. Sanırım dediğiniz gibi dokunduğu kişinin gücünü alıyor, ve başka güç aldığında önceki resetleniyor. Bunun yerine sadece yanında durunca kişilerin gücünü kullabilse daha iyi olurdu ama neyse artık, ha bir de syların gücünü alırsa tadından yenmez bu şekilde :D

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...