Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes

SoulCube

Öne çıkan mesajlar

DeBuffAndHeal said:
sezon 1 ve 2 deki "godsend" sembolü sezon 3'te hiç görünmedi dimi?
http://icons.iconator.com/163/ICONATOR_2dbe121f8561e0ea39ff7cfe8ade6ae4.jpg

şirketin işareti, ayrıca gelecei gören zenci adamda çizmişti duvara...

dip not: sol kolumda dövme olarak mevcut... dizide göstermeselerde ben arada bakıom :D
Sosyal ağlarda paylaş

veyr10 said:
Claire in gücü hakkında şunu söylemeliyim kafaya kurşun falan yalan hâla anlamadiniz mi? Hiro, Adam Monroe yu havaya uçuruyor adam kurtuluyor, gelecekte Sylar çocuk ölünce patlıyor peter ve claire kurtuluyor. Adamlar atom bombasından bile kurtuluyor. Unuttunuz mu Sylar'ın claire e dediği sözü? "Seni istesem de öldüremem bu imkansız!".

eğer kafalarına saplancak şey çıkmazsa tekrar canlanamıyolar işte. göğüsteki kurşunlar gibi falan kendiliğinden çıkmıyolar. kısmen ölüyolar yani.
Sosyal ağlarda paylaş

@eregorn, flameoff, jahrein vs.

sylar'ın gücü

abi şunu kaçırmışsınız, şu ana kadar nathan hariç bütün petrelli erkeklerinde güç emme olayı var.(sylar, peter, mr. petrelli) nathan'da da yatkınlık olduğu için uçma gücünü verdiklerinde kabul edebiliyo o yeteneği gibi bişiler diodu angela petrelli. petrelli lerin olayı bu sanırım, hepsi farklı şekilde yapıyo sadece. nathan sütçüden olsa gerek :P

Sosyal ağlarda paylaş

Aegean said:
@eregorn, flameoff, jahrein vs.

sylar'ın gücü

abi şunu kaçırmışsınız, şu ana kadar nathan hariç bütün petrelli erkeklerinde güç emme olayı var.(sylar, peter, mr. petrelli) nathan'da da yatkınlık olduğu için uçma gücünü verdiklerinde kabul edebiliyo o yeteneği gibi bişiler diodu angela petrelli. petrelli lerin olayı bu sanırım, hepsi farklı şekilde yapıyo sadece. nathan sütçüden olsa gerek :P

nathan

sylar ve peter doğuştan güçlere sahip... nathan ise güçsüz doğan biri... gözden kaçırdıım bişi yok bence...

Sosyal ağlarda paylaş

eregorn2 said:
DeBuffAndHeal said:
sezon 1 ve 2 deki "godsend" sembolü sezon 3'te hiç görünmedi dimi?
http://icons.iconator.com/163/ICONATOR_2dbe121f8561e0ea39ff7cfe8ade6ae4.jpg

şirketin işareti, ayrıca gelecei gören zenci adamda çizmişti duvara...

dip not: sol kolumda dövme olarak mevcut... dizide göstermeselerde ben arada bakıom :D

Sosyal ağlarda paylaş

Dennis said:

peter

Syların gucu hala peterda olabilir, cunku normalde peterın birinin gucunu alabilmesi icin yanında durması yetiyordu, ama syların gucunu alırken saati falan tamir etmesi gerekti, yani syların gucunun biraz daha farklı bir mantıgı var.

sylar'ın gücünü denemek için tamir etti işte saati.

edit: spoiler
Sosyal ağlarda paylaş

bla bla

6.bölümü yeni izledim de baya karıştı ortalık. sylar adam oluyor gelecekteki sylar sinyalleri veriyor. kesin şimdi sylar gelir peter ı kurtarır, sonra peter güçlerini geri alır, sonra zamanda bişeyi deiştirdikleri için sylar iyi adam olamaz yine kötü adam olarak dwm eder..gibime geliyor.. hadi hayırlısı.

Sosyal ağlarda paylaş

bu zaman kavramında öyle bir sıçtılar ki toparlayamazlar gibi geliyor bana

hiro karakteri zaten asıl senaryoda olan bir karakter değildi. oynayan eleman birçok kısmı tamamen kendi yazıp senaryoya dahil ettiği için senaristler sıvadı gibi geliyor bana

zevkli seyretmeesi falan iyi güzelde aşırı hatalarla doldu dizi
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...