Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PATiCiK guildi AEGE'de hack yapıyor

Victorial

Öne çıkan mesajlar

• 2 ay sonra ...
geçenlerde bu silk online da bot ve item satıcılarından bir kaç tanesi MASAK (Mali sucları arastırma başkanlığı) bildirim raporuna otomatik olarak düştü hesap hareketlerinden ve sistem otomatik bildirim yaptı.

bildirimin detaylarına bir bakayım dedim, boş vaktim vardı. bir tanesinin aylık 3000 ytl den fazla vergisiz kazancı vardı. yuh dedim.

adam oyun içinde kullanılmak üzere bot programı ve oyun ici item satıyordu web sitesinden gorduğum kadarıyla. ben silk road online oynamadım hic ne ne kadar para eder bilmem ama iyi kazandıklarına gore bu kadar cok oynayan var.

hacki botu exploiti bosverin. zevk icin oynanan oyunda hırsa ne gerek var?

[ Mesaj 23 Ekim 2007, Salı - 09:12 tarihinde, Namessar tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Helal olsun temiz para 3bin lira. Bilsem ben de giricem şu işlere valla. Keriz çok etrafta. Bide victor bi daha konu açarken fakele değil kendi hesabınla aç ahah :P

Bizde fikir ürünlerinin internet üzerinden ticaretinde oturmuş bi vergi sistemi var mı? Diyelim adamın hostu yurt dışında, yarın öbürgün vergiciler kapısına dayansa arkadaşım türkiyede ikamet ediyorum ama işim yurt dışında, sana ne benim vergimden diyemez mi?
Sosyal ağlarda paylaş

websitesinin ya da serverın nerede host edildiği vergiden kurtarmaz.

ki zaten yurt dısında gerceklestırılen tıcarı faalıyetten bahsetmıyoruz. sorun burda ticari olduklarını beyan etmeden ticari işlem yapmaları. bu adamlar hıc bır ulkede vergı odemıyor.

bu kişiler türkiye sınırları içerisindeki banka, postahane ve ya benzeri kurumlarda yer alan bireysel hesaplarda faaliyet belgesiz ve vergi levhasız para topluyorlar. cezası ile birlikte vergilendirilirler yakalandıklarında paşa paşa. üstelik ticari olmadıkları için de hukuki süreç başlar.

[ Mesaj 23 Ekim 2007, Salı - 17:23 tarihinde, Namessar tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

ki o 3000 ytl kazanan zat-ı muhtereme fena girecek, farkında degıl henuz.

ha 10 tane yapan varsa 1 tane yakalanıyor sisteme ve otomatik bildiriliyor. masak zaten silk online ne bılmıyorsa bu ne be dıyıp gecebılırde. (sanmıyorum, para kokusunu alırlar genelde)

ama rısk rısktır.

[ Mesaj 23 Ekim 2007, Salı - 17:26 tarihinde, Namessar tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
işin içine para girdi mi nasıl da millet harala gürele.

önünde sonunda kagıt parcası.
Ne guzel herseye usenen milletiz ama laf yetıstırmede sahane usenmeyım 1 A4 makale ustune fotoraflar falan

Walla bende su Sılkroad'a baslasam da bot yapasım geldi. Ne botmus arkadas.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...