Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yorumsuz

PiCaLLo_TR

Öne çıkan mesajlar

@jadereal

ılk paragraf picallo ıcın yazmıstım sen ona konu baslıgı acmıssın sımdıde . vs vs dedıgın zaman. bende esprılı bır sekılde cevap vermıstım.cunku picallo da o sırada lvl atlamıstı.ikici paragrafda yazan yanı ıhtıras vs vs. ortaya söylenen bır laftı kımsenın sahsına sölemedım , ko malesef hırs ve ilginç olayların döndugu bır oyun.Ama konu basına @ jadereal yazınca ustune alındın normal kusura bakma .
@ortaya :)
bence tartısması yersız bır konu oldu bıle hata oldugu anlasılır bır durum gırın sıteye bıraz ınceleyın o 1 hafta ıcınde lvl atlayan arkadaslarımız aynı saat ve aynı tarıhler arasında lvl aldıgı göruluyo.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Razor demiş ki ;
Syner what dedin? burda ne ana avrat küfür ediliyor. Sert_dallama dedim die mi bu cumleyi sarf ettin?
isine bak gözüm lütfen isine.

farkındaysan çoğul söledim orda zaten ?
Özel bi meseleniz varsa msn den yada özelden halledin foruma taşımayın! tekrar sölememi istermisin? Önce yazdımı oku ondan sonra konuş..bu arada kim oldunu da örendim RunbitchRun :)

[ Mesaj 04 Nisan 2006, Salı - 13:36 tarihinde, Synergenx tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

@picallo

actıgın topıc de yanlıslık olamadıgını yukarıdakı yazılarımda yazdım , normal bır sey yakalamıssın dogruyu bulmak ıcın tartısmaya acmıssın keşke her topıc böle olsa..

[ Mesaj 04 Nisan 2006, Salı - 13:34 tarihinde, ange tarafından güncellenmiştir ]

[ Mesaj 04 Nisan 2006, Salı - 13:34 tarihinde, ange tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

@jade
abla nasıl o zaman a denk geldi bilmiyorum ama 7/24 hiç durmadan lvl kastıklarını biliyorum.
zaten aydın abinin söylediğine göre çoğu oyunu bırakmış 3 yada 4 kişi tamamiyle soyulmuş.
biliyosun edit olmasını istemem
ama aynı gün oldukları tam kanıtı yok
7 gün öncesi ve 7 gün sonrası yazıyo orda
inşallah edit değildir.(tam tam ı sert çocuğu falan tanımam etmem)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
son bişi daha eklemek istiyorum
çok kişi tam tam lar için duper dedi bende inanıyorum hepsine artık dupe yapamadıkları içinde bıraktılar(zannedersem)
yani edit yaptıracak gm arkadaşları olsa itemde yaptırabilirlerdi.(şahsi görüşüm)

canım kardesim artık yapmıyo olabilirler ama zamanında yaptıklarında kac id kac char parayla itemle doldurdular kim bilir yani 1 kere yapsan bile bida yapmasan o kaldırdıgı para 1 charı 10 kere dizmeye yeter..
Sosyal ağlarda paylaş

tekrar sordum
diavolo da onların msn i var
tamamiyle bırakmışlar.
tam tam (2 gün önce tamamiyle soyulmuş)
jade ruy diaz ve zaptorian (dün akşam soyulmuşlar)

niye bırakıyosunuz diye sordum
item yokmuş hiçbirinde.

kaldıki +8 bilmem kaç sayfa bilmem kaç char dolu olsa niye bıraksın adam.
Sosyal ağlarda paylaş

ya kardeşin bi dinle bi tekrar oku şunları
diyorumki şuan dupe yapamıolarmış ve bırakmışlar
ama yarın öbür gün yaparsa orasını bilemem (sonuçta USKO server ında oynuyoruz. yarın öbür gün PunkBuster gelicek 2 günlük testten sonra sanmaki kusursuz bir oyun oynucaz.)
kaldıki buraya onların duper olup olmadığını tartışmıyoruz.
eğer edit yaptırabilecek gm arkadaşları olsaydı şuan hepsini full item görürdüm.
çocuklar niye yalan söylesin itemlerimiz silindi veya hacklendi biz bırakıyoruz clanıda kapatıcaz diye

(not: sadece sert çocuğun itemleri duruyomuş.)
Sosyal ağlarda paylaş

emre
hayatın yalan
[spo]XXXXXXX
emreultraslan ı tanıyomusun ?

Şu anda bir Titreşim gönderdiniz!

TaM___TaM :
Hyr[/spo]

bundan sonra cevap vermiyorum. adamlar duperse duper ben buraya bunu konuşmak için gelmedim şahsi görüşümü bildirdim ilk yazdığım mesaja gidersen bunu anlarsın.
kaldıki buradaki tartışma konusu tamtamların duper olup olmadığı değil.
iyi günler diliyorum hepinize
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...