Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yorumsuz

PiCaLLo_TR

Öne çıkan mesajlar

Ben şunu sölemek istiyorum ben 56 lvl den beri onlarla kasıyorum raiba ravenlerde kasıyoruz lvl'i arada 1 pk ya çıkıyolar bahsedilen kişiler...
Bu arada benim bi tane de rogue var onu kastettim 56 lvl derken :D

========================================

Nick : Nuance - Z6
LvL : 68 - 59
Clan : 1ns0mn1a - TheOthers

[ Mesaj 04 Nisan 2006, Salı - 10:57 tarihinde, Synergenx tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Bende şunu sölemek istiyorum az önce sölemiştim ben 56 den beri bu arkadaşlarla kasıyorum party mizdeki adamlar : TAM___TAM , :Sert__Cocuk: , Zaptorian , JadeRuyDiaz, Diavolo, bide priest Cru3L (Cru3L nadir) bazen bulursakta civciv alıyorduk... Cru3L neden yok derseniz Cru3L çok nadir geliyordu party lere... Eğer inanmayan varsa MonaLiza die bi warrior arkadaş var lvl kastıklarına o da şahit olur :)
(Raiba da kasarken spotu almaya çalımıştı ama 4 assasin oldumuz için bu mümkün olmadı asdasdasdas xd )

[ Mesaj 04 Nisan 2006, Salı - 11:16 tarihinde, Synergenx tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

eheh walla biz harpy raven spotlarında bu arkadasları cok bastık. yani adam akıllı lvl kasıolardı. hatta 1-2 sefer dısında hepsini yatırdık. ben şahitim lvl kasıolardı.tamtam sertcocuk we jade mageyi hatırlıyorum. yanlarında 1 de priest oluyordu genellıkle.

yazdıkların hakkında yorumum ise; clanca lvl kasıolardır we sitenin update tarihi o ana denk gelmiştir. hangi siteye baktın bilmiyorum ama diğer userlarında lvl up tarihleride buyu ıhtımalle o doneme geliodur.

gittim gördüm test ettim we kestim :=) legal olarak lvl up.
Sosyal ağlarda paylaş

Ayni gun ayni saatte olusu enteresan ama bu sayfanin bir hatasida olabilir.

Anarshe diger baslika uzatmamak icin cvp vermemistim ama senin Eren oldugunu bilmiyordum . Ogrenince sok oldum diyecek birsey bulamiyorum. Seni su cok eskiden clanda olan Anarshist falan sanmistim ben.. Hayat tuhaf..

Woodo clanina gelince bu sahislar zaten kosp ile suclanmiyor eger sayfa dogru ise edit ile suclaniyorlar . Ama edit bile olsa ayni saatte ayni gun olmalari da bir anormal o yuzden yorum yapmadan adalete birakmak lazim sanirim.
Sosyal ağlarda paylaş

@PiCaLLo buyuk bir heyecanla acip basligi sonra bencede sorun yok ben zaten biliyordunm :)))) hepimiz ayni fikirdeyiz demenin alemi yok o sitede bazen oyle seyler gorunuyorki bunu sitenin hatasina vermek imkansiz mesela NP editleyen bazi sahislar gibi.

Ama bu belirgin. Buyuk ihtimal site hatasi. Degilsede zaten gorulur anlasilir ortaya cikar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...