Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

paper mage olmak

Stuner_Cypher

Öne çıkan mesajlar

paper mageler tek takılmaz ki...bi parti mage olur genelde itemsiz da olursa o daldıgın limon kafalar birini kesersin belki ama geri alanlar seni cok guzel tutturur:D.4 paper magelerin olayı toplu gezmeleri party heal+tormentor saglam priestli bi warrior grubu gelmeden yatmalari zor magelerin.ayrıca anlamadım adamlar paper olarak npleri kasmıslar siz np kastıktan sonra complete e donsunler diyorsunuz...Bırakın adamı np kasmaya dvm etsin:D.Defans acigini unque ten kapatırlarsa korkun o zaman. Aklıma gelen tek mantıklı opsiyon melee agirlikli partilerde kullanmak uzere bir full def complete mage olabilir rakip partynın healer+tormentorlarını stun etmek icin.yoksa paper mageden daha mantıklısı varsa siz acıklayın buyrun.
Sosyal ağlarda paylaş

Stuner bi yazında paper magelere spike ile ortalama 1500 vuruyorum demişsin,evet doğrudur ve inanırımda!
fakat bu dediğin damagei bana 000000 vuramıyo (ki item olarak senden daha ii olduğunu düşünerekden onu örnek verdim).ayrıca ben servarın lvl ortalarda ama ezik sayılabilecek bir mageiyim.
başda demişsin edana ve olimpia hariç!!
bence sen ares'i bütün servarlardan ayır ve ya sadece cyper için konuş...
sadece düşüncelerim,gerginlik için değil..
topicte düşüncelerini yazan arkadaşlarıma teşekkür ederim...
Sosyal ağlarda paylaş

bizim server'da 2 tane bp tanırım..
OrcLarda ''Sultan''
HumanLarda ''Derya_Su''

He bide Bakteri Var ama o Yanlıs hatırlamıyosam Bp deyil..

stuner sizi görüyorum bazen cz de ama nasıl party :)
pahteon,sen,Derya_su, debuffer,partyhealer vs vs
o sırada tam dalıcaktım Sana :)
bi baktım önüme panteon ile derya_su cıktı
yemin ederim dalana kadar debuf,malice,torment,vs vs
dedim bunları yedikten sonra kaçmamın bi anlamı yok bende oldugum yerde durdum..

bana göre (üstüne alınan alısın Laf ortaya)
eskisi gibi deyil artık cz
herkes alıyo arkasına priestleri öle gidiyo :)))
eskiden alalalla gidip girerdiq simdi zevki yok :(
sadece cypher için konustum...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ben paper mage ezik demedim. dememde. dediğim şu ya ben yazamadım ya siz anlamadınız.

dd 25 helmi olmayan 1500+ dmg yiyen mage ler neden paper olur int olsun diom adamda bide 300k np olmuş 2 skile yatıyor diyom

int olunca azmı damage yiyor mage ler dd siz ?
paper ken 1000 yiyen adam int ken 975 yiyor yani pek farkı yok kasma kendini :)

hem millet stuner abim dd si olmayan paperlara keklik diyor dd siz paper olmayın :)
Sosyal ağlarda paylaş

zaten +9 takılarla paper mage olan adama ben paper demem o noobluk dur ne vuruyosan alır içine heralde ilk zamanların yeni 60 olmusum aress de ilk cz girdim nychirs geldi direk normal buff varken ustumde adam 1700 vurmustu noluyo dedim sonra zaman gectikce item aldım lvl atladım dun talia ile cz yaptım 500 ustu spike vuran cıkmadı.... ustumde talia ve dd yokken 00000 dan 1030 yedim .... senin dedigin +9 takılarla cz yapan takım onlara ben zaten paper demem bile :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...