Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sinek

Öne çıkan mesajlar

ya avatarın tekrar döngüye oturması zo bi iş, bitmesine 10 küsür bölüm var serinin, ki 10 bölümü yapmak hiçte kolay iş değil, 1 bölümü bile apmak avatar kalitesinde bi animasyon için cok ciddi zaman demek, grev bittikten sonra yazarlar calışmaya başlayıp bitimiş olsa hikakeyi, en az 1-2 hafta desek buna bundan sonra takımların tekrar uğraşıp başlaması gerek işe. nisan iyi bi süre bence.
Sosyal ağlarda paylaş

bence hikaye coktan bitmistir, fakat yazarlarin grevi nedeniyle devam etmiyorlardir. boyle zamanla sinirli, belirli sayida bolumu olan yapimlarda projenin yarisina gelmeden senaryo tamamlaniyordur.

ki grevin yazarlar icin calismamak ve tum gun evde yaymak anlamina geldigini de dusunmuyorum. ozellikle de boyle onemli dizilerin yazarlari tam aksine daha yogun calisip hem yeni projeler yaratmak hem de mevcut projelerini daha rahat sonlandirmak icin bu zamani kullanmislardir.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
ekşisözlükte okumuştum
kalan bölümler şöyle olacak sanırım

season 3, episode 14-15: the boiling rock, the boiling rock: part 2
original air date: 18 april 2008

season 3, episode 16: the southern raiders
original air date: 25 april 2008

season 3, episode 17: ember isle players
original air date: 2 may 2008

season 3, episode 18-19-20-21: sozin's comet: part 1,sozin's comet: part 2, sozin's comet: part 3, sozin's comet: part 4
original air date: 16 may 2008
Sosyal ağlarda paylaş

avatarda gördüğünüz en etkileyici sahneler?
benim için mesela s1 finalindeki Ocean spirit-avatar hali çok başarılıydı görsel açıdan
bir diğerdi ise s2de aangin appayı çalan sandbenderlara dellenip avatar haline girdiğinde kataranın ana haşmetiyle gelip aangi halinden sudan çıkarır gibi çıkarmasıydı
üçüncüsü ise s3 dobs part2deki azulanın şaka gibi akrobatları kıskandıracak kadar maharetli bir şekilde aangi sollamasıydı ty lee bile daha iyisini yapamazdı hiç bişey bükmeden aangi salak yerine koydu ya seyrederken resmen salak aang mal seni dedim en az 10 defa orda hava bükmesiyle kendini hızlandırıp azulayı bilmem kaç defa yakalar yada çelme falan takardı odun mal mal arkasından düz koştu yaa! ay hem ifrit oldum hemde hoşuma gitti bide çok mallar ya azulayı görmüşsün sen hazırda kaçmasıda zor ajanlarınıda yamulttunuz önüne bir duvar çıkartsana kaçamasın k....k neyse :>
Sosyal ağlarda paylaş

ShadowFury said:
Zuko nun babasının yıldırımını geri yollayıp duvara çivilemesi

Katara nın kuzey su kabilesindeki ustayla yaptığı dövüş

Aang in sinir krizi geçirip avatara dönüşme sahneleri

Toph un her hareketi=)
+1905 aynen katılıyorum en etkilendiğim sahneler :D
Sosyal ağlarda paylaş

Toph'un metal kafesi metalbending ile ilk yamulttuğunda "toph,you rule!" demesi kendine.Gene benzeri şekilde ateş kralına giderlerken çelik kapıyı açma hareketleri...İkisi de birbirinden hoştu.Bak şey de güzeldi,toph bizimkilere ilk katıldığında aang'i ağaca çaktıktan sonra sokka'nın fırlattığı kemerin kafasına düşmesi =)
Sosyal ağlarda paylaş

toph'un oldugu her sahne direk =) toph'un katılmasıdan onceki zamanlar tamamen farklı bi seri gibi duruyo eheh... sokka'nın master'ıyla yaptıgı savas da guzeldi, bi de sahne degil ama direk sokka'nın kılıcına hasta olmustum ben =) siyah siyah ehehe... tam invasion oncesi aang'in gordugu ruyalar da superdi =)...

"Zuko nun babasının yıldırımını geri yollayıp duvara çivilemesi"

bunu hatırlamıyorum yaw, hangi bolumde oldu ? invasion sırasında zuko babasıyla konusurken mi ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...