Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sinek

Öne çıkan mesajlar

hihhe yazarken ark çağırdıda ondan kısa kaçtı :P

spospospospospo2

6. bölümü cok beğendim roku nun geçmişini ve neden sürekli kendini suçladığını merak ediyordum bu bolumde ogrenmiş oldum
7. toph ve katara kavgası cok güzeldi :) sokka yine cok komikti hele su sinsi atak olayına baya bi güldüm

Sosyal ağlarda paylaş

Aang Nasıl daha da güçlü olur diye düşünüyodum da. Aklıma Dolunayda Avatar state e geçtiği geldi. Nede olsa oda bir su bükücü. Bloodbending i aşıp insanın içindeki su moleküllerini bedeninden emerek öldürebilir sanırsam :) Ayrıca bana göre bloodbending okadar da zor bi olay değil. Tbai insnaın aklına gelmesi lazım. Benim gibi kötü niyetli bi bendersanız zaten hiç sorun değil. Hatta hava büyücüler etraftaki oksijen moleküllerini fln çekip çevredekilerin ölmesini sağlayabilir :) Yada ciğerlerindeki havayı boşaltarak.

Belkide eclipse dolunayda gerçekleşir (ama 2 güneş lazım hahaha) :) Düşünsenize lol. Fire -1 aang +1 avatar state +1 dolunay +1. Bukadar çok dezavantaj varken ben ateş kralından ciddi bir performans bekliyorum. Acaba olayı neee. Off merakkkk

Sosyal ağlarda paylaş

Ben başındna beri hava-su arasında gidip geliyodum. Ama sıon bölümleri izleyince birden çizgi film havasındna çıktım. Kan bükmek bir çizgi film konusu olamaz :D

Neyse bloodbending in modası geçti artık yani. 1 hafta oldu :) Bu bölümde kral bükücez. En ateşlisinden :)

Hayatımda ilk defa iyilerin tarafından birini seviyorum. O da katara ve su bükücülüğü. Hep kötüler idolüm olmuştur.
Sosyal ağlarda paylaş

Hava bükücülerin öldürmek için hedefin ciğerlerindeki havayı söküp alarak boğmalarına gerek yok. Hedef kişinin etrafındaki havayı uzaklaştırıp bi süreliğine izole edebilirlerse kan basıncını dengeleyen atmosfer basıncı 0 lanıcağından hedef kişi balon gibi patlar:)

Tabi Aang yapmaz öyle şey:P
Sosyal ağlarda paylaş

Burda sidik yarıştırmıyoruz. Fikir paylaşıyoruz. Benim fikrim seninkini dövercilik oynamayalım yani.

Senin bahsettiğin olay anca heroes da olur.

Ozaman katara da insanın vücudundaki kanı damarlarından çekip onunla bending fln yapsın. Orasına burasına sürsün. Adı da blooddancing olsun :P

Ağaçlardan su çekmesine gerek yokki.
''Aang kolunu uzat aşkım.. Whoop''
Tamam acti ye hazırım.
Sosyal ağlarda paylaş

Damarlar içindeki kanı kontrol etmekle uzayda bir mekiğin içinde olmadan basınca karşı koyabilmekle aynı kefeye koyuyorsanız ben buna bitarafımla gülerim :D Zira dünyada havasız bir ortam yaratmakla aynı kuvveti gerektirdiğine eminim.

Arkadaşlar iş saçmalamaya doğru gidiyo. Sizi dahiyane fikirlerinizle başbaşa bırakıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Mum_Chamber said:
bloodbending oluyorsa shadowun soylediginin olmamasi icin bir neden goremiyorum ben.

oyle ki, bloodbending daha sacma. zira damardaki kanlar ile kaslarin hareketini kontrol etmek, serbest dolasimdaki havayi kontrol etmekten cok daha zordur..

Blood bendingle beraber aslında hücrelerin sitoplasmasınıda (ki onunda %70-80 i suydu gibime geliyor) kontrol ediyor olabilir ne dersin?
Sosyal ağlarda paylaş

Ya ortada karmaşık bişi yok.

İzleyici Çoğunluğu çocuklar. Onlar sormayacaktır böyle egzantrik sorular.

Katara bir insanı da yerinden kaldırabilir gayet. Ama bunu aklına getirmeli. İnsanın %70 inin sudan oluştuğunu bilmesi gerekiyo. Hama nasıl fareler üzerinde deneme yapmayı aklına getirdiyse pek çok konuda da uçarı bendingler türetilebilir. Yani hiçde Uçarı değil aslında.

Tuph'ın metal bükmesi sanki çok mantıklı... Metal içnideki toprağı seziyo lol. Bükücüler zor anlarda becerilerini zorluyorlar. Katara da terini toplayaak kendi silahını yapmıştı. Yani burda çocuklara ''oha abi baksana napıyolar'' dedirtecek, onları şaşırtacak örnekler sunmaya çalışıyolar. Bence daha fazla irdelemeyin bu konuyu. Sonuçta bending. Gerçekte var olamayacak bir konuda gerçekçi tartışmalar yapmak anlamsız. 4. Sezon çıkar da anti-madde bütükücü kötü avatar gelirse köpek gibi kabul edip izlicez. Kim itiraz edebilir? Kimse. :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...