Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sinek

Öne çıkan mesajlar

[spo]tekrar izlediğimde farkettim, üç gözlü adam 3üncüden meteoru fırlatırken karnının oralardan enerji topluyo böyle nefes falan alıyo orlarda bi alevlenme bi kıpraşma oluyo fiçuuuuuv ediyo sonra dalga dalga bi top gidiyo patlıyo böyle of bende yapmak istiyorum fiçuvvvv diye =( [/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]Onun nedeni şey olabilir. Aang'a Avatar Haline girmeyi öğretirken ateş çakrasının miğdeden geçtiğini sölemişti (guruidi sanırım adı).Zuko'nun amcası Zuko'ya lightning öğretirken bir kolundan elektiriği alıp midenden geçirip diğer kolunla yollmasasını öğretiyordu.

kısaca: Ateş gücünü mideden alıyor

Aang'a Ateş Bükmeyi Iroh öğretecek gibi geliyor.[/spo]Sanırım :/

[ Mesaj 21 Ekim 2007, Pazar - 17:27 tarihinde, DeBuffAndHeal tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]mideden almıyorda, rakibin kendisine yolladığı şimşeği vücudundan geçirip başka bir yere yönlendiriyordu. Yönlendirmeyi de enerji, kalp bölgesinden geçmesin diye mide tarafından yapıyordu. Yanlış mı hatırlıyorum?[/spo]

[ Mesaj 21 Ekim 2007, Pazar - 17:37 tarihinde, horten tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]sezon 2 bölüm 9 Bitter Work diyor ki.

-Parmak uçlarından başlayıp kolundan geçerek omzuna
ve oradan da midene inen bir yol oluşturmalısın.

-Mide, vücudunun
enerji kaynağıdır.

-Onu, midenden yukarıya doğru yönlendirip
öteki kolundan dışarı atmalısın.

-Yıldırımın midenden başka bir yere sapması
çok tehlikelidir. Eğer kalbinden geçerse...

-...sonuç
ölümcül olabilir.[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]aslında aksiyon anlamında çok boş olmamasına rağmen (bu yeni combustion man etc) "heyecanlı" değildi bölüm. o yüzden samandı hafif...

ne öğrendik?
orange county ateş krallığında da varmış.
azula ile zuko veliaht olmuşlar ama adam olamamışlar.
ty lee ve mae'nin çeşitli ergen gençkız problemleri varmış.
yeni villain vücuduyla hareket etmeden ateş bükebiliyormuş.

kısa günün karı bu...
iyi hoş da, biz aang'e ateş bükmeyi kimin öğreteceği, appa'nın o (trailerda gördüğümüz) kılıklara ne zaman bürüneceği, aang'in yaşadığının ne zaman anlaşılacağı, bir de ateş bükerse ne gibi kombolar atabileceği gibi konuları merak ediyoruz asıl, azula'nın neden ilişki kabızı olduğunu değil. o bakımdan,
ühü.

ama şu kare süfer

ha bi de, toph bu yeni herifin kolunu bacağını bğklğverir gibime geliyo bi noktada. metal ya hani ;) [/spo]

[ Mesaj 21 Ekim 2007, Pazar - 18:44 tarihinde, Emaleth tarafından güncellenmiştir ]

Sosyal ağlarda paylaş

[spo]Aang'a Ateş Bükmeyi Uncle Iroh öğretecek gibi geliyor. Hatta ateş deil direk lightning xD

bide resimde Zuko'yu çizememişler gibi geldi bana xD

Gelecek bölümün adı "The Avatar and the Fire Lord" çok heyecanlı olacak gibi

http://epguides.com/Avatarthelastairbender/[/spo]

[ Mesaj 21 Ekim 2007, Pazar - 18:45 tarihinde, DeBuffAndHeal tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Off koca bir bölüm de bu sahne üzerine kurulu olucak.

Gene geçiştirme bi bölüm görme şansımız yüksek.

Ama Roku ile ilgili bu sahneye geçişin nasıl olacağını düşünmek gerekirse bir avatar state daha bizi bekliyor olabilir. Bu sefer ümitliyim.

Roku ezmiş. :)

=====================================

Hadi aang sana güveniyorum. Bişeylere sinirlen artık :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...