Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

zero yu boyle gormusmuydunuz? :)

w00t

Öne çıkan mesajlar

Benim pc'mde sonsuza dek durucak bir ibret göstergesi olarak. Bir gün forumda zeroyu savunacak herhangi bir kişi olursa gözüne sokucam bu resmi. O resmin ardından kimsenin o allahsızı savunacağını sanmam.

Ayrıca bu forumdakiler benim hemen her yerde zeroyu savunduğumu bilirler. İyi oyuncudur, combosu iyidir, oyunu bilir, taktikleri şöyledir falan diye tonlarca topicde anlattım. Fakat meğer insan deilmiş. Bence oyunculuk bir hiçdir. Bir gün o oyun bittiğinde kimse o haysiyetsiz herifi hatırlamayacak. Hatırlayanlarında unutması için elimden geleni yapıcam.
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi arkadaşlar boş yere kendinizi kasmayaın.Adama yapılacak bişey yok.
Adresini bilseniz gidip öldürcekmisiniz?Dövcekmisiniz?
Bırakın onun seviyesine inmeyin.Mantıklı olun.
Arkadaşlardan biri yanında biri anana bacına sövse kızmazmısın demiş.O ayrı şey.Yanımda biri bölye sövcek bana adama kaba kuvvet tabiki ugularım.Adam benim yanımda değil.Karşımda aynı şeyi yapamaz zaten...
Sadece sakin olun.Burda sinirden kendinizi yemeniz bişeyi değiştirmez.
Sosyal ağlarda paylaş

insanların kişiliklerini , kişisel düşüncelerini , ahlaksızlıklarını ve terbiyesizliklerini şu foruma taşımayın lütfen...nedir bu çocuk gibi her başka gördüğünüz forumda ki , knightonline ile alakalı alakasız şeyleri gelip burda şikayet etme modası ? Burda bunu tartışmak bile o ahlaksız adama prim yaptırır sadece , burası "kişilerin" değil "oyunun" tartışıldığı bi forum alanı olmalı,
E ama tabii adamı baştan sadece bir oyun adı altında bu kadar "idolleştirenler" olursa , ondan sonra yapacağı her hareket böyle olay olur...esgeçin , bahsetmeyin artık şundan , görüldüğü gibi üstüne konuşulacak kadar nitelikli ve terbiyeli bir insan değilmiş...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...