Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

zero yu boyle gormusmuydunuz? :)

w00t

Öne çıkan mesajlar

o topic silindi... Ne bekliyorduk ki... Bakmak isteyenler www.knightonlineranking.com da videos and screenshots bölümüne girip ceek in açtığı topicde sövebilirler. Zeronun ne yaptığına gelince şöyle özetliyim. Allahımıza ağıza alınmayacak küfürler etti ve aşağılayıcı bir karikatür çizdi. Buyrun, tepkileri göriyim...

(gaza getirdiğimi düşünmeyin sakın. Ama benim kadar sakin birisini bile sinirlendirebilen bu olay karşısında eminim sizlerde benim kadar delirmişsinizdir)
Sosyal ağlarda paylaş

tmm beyler bu forumda küfür etmeyeleim. Tüm sinirinizi o salak forumda giderin. O forumu rezil etmek için elimden geleni yapıcam. Bu arada ne yazıkki dava edemiyoruz, soran bi arkadaşım var ama kanıtların yeterli olmıycağını düşünüyor. Şahitler le bile yeterli olmazmış sanırım. Hem tazminat davası için istenilen miktarın bir kısmını karşılayabiliyo olman lazım. Yani anlıycağınız bu haysiyetsiz için o kadar paraya değmez. Ama gün gelicek o söylediği şeyler cennet yolunu tıkıyacak onun. Gün gelicek cehennemdeki kalın duvarlar olucak o resimler. Ve gün gelicek o cehennemde yanarken hakkında küfürler saydığı ALLAH! onu izliyor olucak...
Sosyal ağlarda paylaş

adi köpeği dava edecektim hakim ablamla fln konuşmuştum sildiler topiği şimdi kanıt olarak sunamayacam için içimde kaldı göğsüm sıkışıo bu şeref yoksunu köpek yüzünden bu kadar kolay olmamalı böyle şeyler varsa bilen ALLAH ını seven bişiler yapsın bu köpeklere yaa yemin ederim sinirden ağlayacam şimdi o köpek burda olsa ima bile edebilrimiydi klavye delikansılı köpek.. nie yazıom bende bilmiom sanki yazsam bişi olacak a.q bööle adaletin
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...