Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ares'te de mi?

Theridone

Öne çıkan mesajlar

Ares'te de Tower bug yapildiğini ilk defa gördüm. Sonra Melanj lere çok üzüldüm. Ne güzel tanklarını falan hazırlamışlar. Eline ss vermişler ama nafile. Tanka gerek yok ki Melanj! Bul 45 level bi assassin yatır towerlara sonra keyfini çıkar. Ne uğraşıyonus Tankla filan

[spo] [/spo]

[spo] [/spo]

[spo] [/spo]

[ Mesaj 30 Mart 2006, Perşembe - 23:13 tarihinde, Theridone tarafından güncellenmiştir ]

Sosyal ağlarda paylaş

Ben Bu Resimde Melanj 'ın tower Bug 'ı kullandıgını göremiyorum Nerden çıkarttın ? iyi güzel resim koymussunda 1 resimde tower bug var ama ortada melanj gil yok 2 ve 3. resimlerde melanj var ama normal tank giriyor içeri Herşey olması oldugu gibi.
Yani aynı Kare içinde hem tower buglu adam hem melanj gil olmadan kimse anlayamaz böyle bir açığı kullandıklarını Ss ler hiç bir işe yaramaz yani.Bence Daha inandırıcı ss ler yada Vidolar Al...
Sosyal ağlarda paylaş

@AcharaD

DikkatLi Oku İstersen!

Sonra Melanj lere çok üzüldüm. Ne güzel tanklarını falan hazırlamışlar. Eline ss vermişler ama nafile. Tanka gerek yok ki Melanj! Bul 45 level bi assassin yatır towerlara sonra keyfini çıkar. Ne uğraşıyonus Tankla filan
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...