Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eurobasket 2003 İsveç

Kaspar

Öne çıkan mesajlar

hakem falan demesin kimse bu oyunla sırpları yensek litvanya kesin yenerdi bizi. Helal olsun Mehmet'e yine gösterdi oyunculuğunu. Hido'yada yuh diyorum nasıl nba oyuncusudur ya. Bir nba oyuncusu nasıl böyle oyundan silik oynayabilir. Ender harbiden çok iyi oynadı , Keremde öyle , ama Hido ve Mirsat'a diycek laf bulamıyorum ya. İbrahimde çok iyi değildi ... Kişisel oynaması bizimkiler arada sırada , kaybetmiycez böyle. Olmuycak pozisyonlarda Hido ile İbo pozisyona girmeye çalışıyorlar ee doğal oalrak kaçıyor.
Kaderimizi buymuş diyemiycem , hakederek yenildik.[hline]Karakurt, 30 May 2003 21:56 tarihinde demiş ki:
Deniz maymunu hayvanı çok şerefsiz bi hayvandır
Karakurt, 03 September 2003 12:45 tarihinde demiş ki:
FuFu hayvanı çok şerefsiz bir hayvandır
Sosyal ağlarda paylaş

hakem hakem demekle bir yere varilmaz. hakem hakemligini yapiyor iste dogru yanlis, ona yapabilecegin birsey yok. kendi oyunumuza bakalim.
bizim sadece donem donem bazi oyuncularin yildizlasmasiyla one gecip, sonra son dakikalarda maci verme senaryomuz beni iyice baymis durumda. bazen bir elektrik oluyor iyi anlasiyorlar, ama onun disinda hucumda inanilmaz durgunuz. tekrarini verirler macin, acin bir izleyin yugolarin hucumda top elinde olmayan adamlarina, bir de bizimkilere bakin, bizimkiler sanki savunmada adam tutuyorlar. ne diyim, bu kadar basit, okul takiminda bile kafalara sokulan basketbolun basit bir dersini nasil aydin ors veremiyor milli takima. boyle olunca yenilmeyi hakediyoruz iste icime oturmuyor.

[Bu mesaj dark-dr tarafından 08 September 2003 23:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

asıl "hakem hakem demekle bir yere varilmaz" diyerek bir yere varılmaz. yeter be hakem hataları.

ayrıca hidayeti geçenlerde bana karşı o kadar savunanlar çıksın hala savunsun bi zahmet. diyorum hidayet bir balondur, geçen şampiyonada şişirilmiştir. NBA'de patlamıştır burda şimdi bi daha bizim elimizde patlamıştır[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

ha bir de hidayet bok gibi oynuyor sahsi oynuyor, mirsad sicti demeyi de yanlis buluyorum. tamam, hidayet cok yetenekli bir oyuncu olmasina ragmen teknik olarak surekli sasirtici derecede sacma hatalar yapiyor, gereksiz toplar kullaniyor ama bir de dusunmek lazim neden diye. takim hucum yapmayi becerse, sakir sukur oynasak hidayet yine gidip tek basina zorlayip %20 ortalamayla rekor kirar mi? eger takim olarak hucum yapmayi bilmiyorsak cok iyi asistler cikarabilen hido bile tek basina napabilir? ibrahim veya mirsad bir gun formsuz diye `mirsad siciyor kaybediyoruz` demek ne kadar dogrudur? yugolar yenilse `stojakovic sakat o yuzden yenildik, serefsiz peja` mi desinler? ibrahim, hido sacmasapan zorlayip atamiyor, oyuncular %20 yuzdelerle oynuyorsa burdaki sorun o oyunculara teker teker su sicti bu sicti diye bok atarak cozulmez, biraz da aydin ors`e sen bu takima hic mi birsey ogretmiyorsun diye sormak gerekir.
Sosyal ağlarda paylaş

taam fibaya söyliyelim biz hakem hatalıydı diyelim onlara. maçı tekrarlatacak onlar. hatta tekrarlatmadan bizi çıkarcak çeyrek finale.
nereye varmayı düşünüyosun ki hakem şaibe şike diyerek. dark doğru söylemiş. hücum organizasyonlarında feci kısırdık. mehmete veriyoruz topu ötekiler duruyo napacak bu adam diye seyrediyo. öteki oyuncularda da öyleydi 3 aşşaa 5 yukarı.

mirsad sakattı ayrıca. ibrahim de dengesiz oynuyo malesef bu turnuvada. hidayet de kötüydü hırvatistan maçı dışında. en azından ender gibi süper bi adam farkedildi bu turnuva sayesinde. bundan sonra o keremden daha fazla süre almalı bence.

üzüldüğüm şey olimpiyatlara katılamayacaz.

[Bu mesaj Kenderleme tarafından 08 September 2003 23:47 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LvL_Sabo, 08 September 2003 23:34 tarihinde demiş ki:
asıl "hakem hakem demekle bir yere varilmaz" diyerek bir yere varılmaz. yeter be hakem hataları.

peki o zaman sen devam et, hakem hakem diyerek sesin kisildiktan sonra belki aciyip richard stokes un hakemlik lisansini alirlar.

hidayeti de hala savunurum, hidayet balon degil gayet yetenekli bir oyuncu; fakat maalesef psikolojik olarak cok dengesiz bir oyuncu. takimi sirtlayip goturmek istiyor, kendini strese sokuyor ve haliyle basarisiz oluyor. ha hidayete zaten bu halinden dolayi `iyi` basketci demiyorum dikkatini cekerim, `yetenekli` diyorum sadece. iyi basketci olsa dengesiz hareketler yapip, sacmasapan toplar kullanip takimi zora sokmaz, efendi olur.
Sosyal ağlarda paylaş

hucumda super kisiriz, kabiziz, ne demeyi uygun bulursaniz artik. mehmet okur kendine basina birseyler yapmaya calisiyor, arasira hido guzel bir pas cikariyor da sansa bir ucluk tutuyor.

soyle komik bir sahne var sik sik tekrarlanan, bizim oyun kurucu top elinde gelmis, bekliyor, diger 4 oyuncumuz 4 rakip oyuncu tarafindan tutuluyor ve AYNEN BEKLIYORLAR. neyi bekliyorlar belli degil. bu kadar bariz bir hatayi aydin ors nasil gormuyor, goruyorsa niye duzeltemiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Kenderleme, 08 September 2003 23:39 tarihinde demiş ki:
dark doğru söylemiş. hücum organizasyonlarında feci kısırdık. mehmete veriyoruz topu ötekiler duruyo napacak bu adam diye seyrediyo. öteki oyuncularda da öyleydi 3 aşşaa 5 yukarı.
[Bu mesaj Kenderleme tarafından 08 September 2003 23:47 tarihinde değiştirilmiştir]

ha bi de mehmet baturalp gibi "r" özürlü olarak söyle de tam olsun. kopyalarken eksik kalmasın lol[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

söylediklerimiz benzemesin diye yanlış olanı mı söyliyim? tamam hepsi harikaydı (pardon hidayet kakaydı. ee yeteneksiz adam napsın) hakemle hidayet yaktı bizi. üstelik o kadar da yaratıcıydık hücumda. herkes hertarafa koştu. (hidayet hariç. kabız o.)[hline]"Nush ile uslanmayana etmeli tekdir; tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir"
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına ben de karşıyım!
Sosyal ağlarda paylaş

eheh gec abi bunun tartismasini bile yapmam, hidayet sicti, balon adam demek komik. ve bu kadar cok kisinin bunu iddia etmesi de ayri komik. hidayet elbette sicacak, adam basketbolcu, isi bu, iyi oynatirsan iyi oynar, sictirirsan sicar. adam NBA de draft edilmis, ilk 5 baslayip birsuru sayi atmis, double double yapmis bir adam. belli ki bir yetenegi var. sen bu yetenegi kurdugun takimda kullandirtmazsan adam napsin ki? gider kendi capinda antin kuntin rekabetlere gider, stojakovicle sidik yaristirir.

basketbol 5 kisiyle oynanmaz diyerek bitiriyorum mac hakkindaki yorumlarimi.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bu milli takımı anlamak harbi zor..Bu adamlar ne yapıyor? ilk periot kasıolar 2.periot kasıolar macın sonuna dogru sacma sapan hatalar yapıp macı veriyolar..olamaz böle bisey ya..tmm hakemler kötü ingiliz hakem mahvetti bizi ama hidayet ne yapıyor? Nedir takım icindeki bu uyumsuzluk bu cekisme? NBA de oynuyor die her topu kendisinin mi kullanması gerekiyor? Top mehmet te herkes izlio kacıp adam bosaltmaları gerekirken mehmet'e ikili hatta 3 lü sıkıstırmalar gelio bizimkiler kosmuyo eeee böle olursa tabi mac gider..Savunmada kimsenin seyinde deil adamlar iyi sutör takım olarak ama bizimkiler adam paylasamıyo degisemiyo..yazık oldu artık 2 sene sonraya isalla..[hline]Efenim, abuzittin mi..?Hödö oda kim?

Comanchero Enstitüsü 1.Ögrencisi
Sosyal ağlarda paylaş

evet 2001'den sonra nba'de hiç bi maçta vasadın üstüne çıkamamış bir oyuncu, milli takıma geldiğinde de hep vasat veya altında oynayan bir oyuncu için "zaman zaman herkes kötü oynar" diyorsunuz.

helal olsun. şu son 1-2 yılda hido'nun 1 adet adam gibi maçı yoktur.[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

eee ben bu yazdıklarında hiç bir başarı göremiyorum. hanimiş başarı ?
ayrıca 2001'den 2003'e geldik arada 2 sene var. hani ben de son 1-2 seneden bahsediyorum ha??

o yazdıklarının arasında ayrıca 1 tane bile elle tutulacak birşey yok.[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

hangisini tutsam elimde kalıyo, tabi ki elle tutulucak bişey yok. bir de büyük değil ufak yıldızlara bak nba'deki onlar naapmışlar gittiklerinden 1-2 sezon sonra ?
ayrıca bu olay sadece istatistikten ibaret değildir (ki hidayetin istatistikleri orta seviyenin altında), adından söz ettirmek, sahada ağırlığını hissettirmek, bir atış yaparken "tamam x bunu sokar" diyebilmek. vs vs
[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza

[Bu mesaj LvL_Sabo tarafından 09 September 2003 04:50 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

benim esas kıl olduğum olay, bir pozisyonda biri hata yaptımı öbürünün onu azarlaması idi. Nasıl bir takım mantığıdır bu, sağda ibo bomboş duruyo hido içeriye girmeye çalışıp fade away kasıyo. Ender bir hata yapıyo mirsat gidip azarlıyo. Mehmet bloğa çıkmış kayayla çarpışıyo bi saat kayaya bağırıyo sanki şikayet edermiş gibi el kol hareketi yapıyo. Takıma teker teker baktığınızda hepsi aşırı yetenekli oyuncular, ibo süper bi şutör, ender gelecek vaadeden bi gard, mehmet süper bi 4-5 numara, mirsat avrupanın en iyi rebounderı hido da -her ne kadar son zamanlarda kötü oynasa da- takımı sürekleyen bir yıldız. Ama hepsi birleşince takım olamıyorlar. Bunun da en büyük sebebi Aydın Örs'dür.[hline]rtc
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...