Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Turk clan liderlerine ve KOdaki Turklere csw savasi icin cagri :))

JadeReal

Öne çıkan mesajlar

E bayrak yok , yildiz yok aman tugra yok ne yapcaz :))))BUda beynelmilel bi logo die dusundum heryerde Istanbulla ilgili seylerde :))) bide turistik tanitimlar falan filan hep bu vardirya eheheheheheeheheh

Aman sizde :))))

[ Mesaj 30 Mart 2006, Perşembe - 01:38 tarihinde, JadeReal tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar Merhabalar BEn CHOSENS clan başkanı olarak YEŞİM arkandayım diyorum.AMA tek bir şartım var

ARZU olursa ben ve bi kaç türk tanıdık clan olmas...

biz bu kaleyi almak icin TÜRKLÜKTEN bahsediyoruz bayrak olmas diyoruz ama OLDUGUNU düşünün?

orada türk bayrağını koyarsak ne kaybederiz? hiç denendi mi bu? Kendi clanlarımıza TÜRK bayragını koyuyoruz banlanma olmuyo oraya koyunca mı olucak?
Sanırım herkes PM ine NOOB TURK cumlesini bir kerede olsa yemiştir. Onlar bize bunu söyleyebiliyorda biz oraya TÜRK bayrağını takınca mı bizi BANLICAKLAR.Bir çok yabancı clan zaten TÜRKLERDEN nefret ediyorlar.BEN acık acık söylüyorum benim clanım TÜRK clanıdır bende yabancı alıyodum clanıma ama ANLASAMIYORSUN.LOGO konusunda TEK logo olur ve pelerinlerde TEK RENK olur...
Burda ırkcılık yuapmak deil biz TÜRK oldugumuzu göstermek istiyoruz ILLU ların logosuda aynı ırkcılık iceriyo adam reklam yapıyor yada KFC NY de aynısını yaptı USA yi reklam yaptı..BİZ bayragımızı koydumu kim ayıplıcak? uyarı gelirse alan clan degistirir kimse denedimi bunu? Kimse denemedi denemeden nasıl anlayacağız? ben Bu işi bşarırsak simgeyi sabitlerim...JADE ilk olarak gelecek bütün CLANLARI tespit etmelisin ve ! gün belirlememiz lazım gelecek bütün clanlar Simgeyi ve Pelerinlerini değiştirmeli...BEN ORAYA TÜRK BAYRAGINI DİKELİM DERİM.BİZ BUNU YAPARSAK O BAYRAK ORDAN İNMEZ.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...