Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Turk clan liderlerine ve KOdaki Turklere csw savasi icin cagri :))

JadeReal

Öne çıkan mesajlar

bide bunu sölemek gerek ablası neden se bu oyunda senı fazla sevmıyolar ben anlamadım nedır bunların senden ıstedıklerı böle bişey olacak sa plz sen başa gecme ya kazanamazsak savası duyacagın lafları bı dusun

DEMEZLER Mİ SONRA BU DAHA ÖNCEDE ARZULA BÖLE YAPIYODU SAVASI BIRAKIP KAVGA EDIYOLARDI YAZI YAZIP BIRBIRLERINE HEMDE INGILIZCE İKİSİDE TÜRK AMA İNGİLİZCE YAZI YAZIYOLAR

cok üzgünüm ama şimdi aklıma bu geldi napayım hatırlatmak ıstedım
Sosyal ağlarda paylaş

@the_one

severler :) ben sevenleri bilirim:)
yeterler:)))

Arzu ile ingilizce kavga edemedim cunku Ingilizcesi yok :)))

Arzuyu genelde korudum...Arzu konumuz disi
Savasta Ingilizce konusmak mecburi cunki internasyonal bir dil malesef. yazilani herkez anlamak zorunda. Bu Turklukle alakali degil iste.

[ Mesaj 29 Mart 2006, Çarşamba - 19:12 tarihinde, JadeReal tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

@Hardter

Okudum ona cok selam soyluyorum ve destegi icinde tesekkur ediyorum..

ve FOR burada gereksiz polemik yaratiyosun habire ayni seyi soleyerek topici patlatiyosun ben diyorumki evt ugrasacagim zaten basligi kendim acmisim sen hala diyosunki banlat bunumu tartisiyoruz simdi?
Sosyal ağlarda paylaş

Kaleyi Illu'nun elinden alma fikrine katılıyorum. Ama kaleye Türk bayrağı ya da Atatürk resmi asmayı hiç mi hiç doğru bulmuyorum. Arkadaşlar bu bir milli maç değil. Türklerle yabancıların yaptığı bir milli maç değil. Oyun içindeki bozulan imajımızı oraya bayrak asarak düzeltemeyiz. Ahlakımızı düzeltmedikçe bayrak asmakla işler düzelmez. Ve bir düşünün o kaleyi alan başka clanlar ülke bayraklarını oraya astılar mı? TR Bayrak vs gibi şeyler asmak yerine daha akılcı protesto niteliğinde bambaşka özel bir logoyla daha çarpıcı bir mesaj verilebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Bne isi millilestiriyorum cunku bu hava oyunda surekli var.

Bakin bayragi koymaya bile korkuyoruz bu eziklik var iste. Ama Ataturku yada Turk bayragini oyuna alet etmemek fikrinize saygi duyuyorum ve diyorumki simgesel bir logo bulucaz su anda arastiriyoruz..
Logoyu tek tip kullanmakta avantaj olucak yoksa herhangi 3 yada 4 clanla alley olup bunu yapmnak zaten hep yaptigimiz bir is ben birleselimde bole ayni cati altinda bayrak savasi yapalim diyorum

Milli mac degil ama herseyin musabakasi oluyorda isi nie milli maca cevirince sakincali oluyo?

Irkclik yapmiyoruzki ayni milletten insanlar olarak bu sekilde savasa katiliyoruz. Turkuz demeyemi korkacaz?

Illuminatinin bayragi kadar fazla ayrimcilik iceren bir bayrak olamaz ve kalede asili su anda hergun gozume batiyo

[ Mesaj 29 Mart 2006, Çarşamba - 20:06 tarihinde, JadeReal tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...