Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Turk clan liderlerine ve KOdaki Turklere csw savasi icin cagri :))

JadeReal

Öne çıkan mesajlar

snerx burası paticik patriot forumları değil burası özgür bir forum patriotun forumları ile karıştırma ordada zamanında fikir beyan ettim ve fikirlerim silindi burda bu lükse sahip değilsiniz işte
burda bi konu açıyorsanız yorumlarada eleştirilerede desdeğede saygı duyacaksınız demek bi hata var eleştiri yapılıyor bu gayet açık özeleştirini yaparsın olay kapanır :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
honoured
pati § 06 Nisan 2006, Perşembe - 13:29 [ özel msj ]

--------------------------------------------------------------------------------

ozaman yazdığım o dediğin yazıyı buraya koyarmısın jade hanımefendi ?
bakalım nasıl bişi demişim senin düşündüğün gibi ?

benim düşüncem bu denildi başka gördüğün varsa lutfen bekliyorum senin dediklerini zaten belli benden yana yorum yok benim için sen bir lider değilsin ( buda bir düşüncedir )

Sen benim clanima gelmis ve oradan atilmis bir sahis olarak benim lider olup olmadigim konusunda fikir yurutecek son sahissin cunku bunu kendin istemis ama tarafimdan red edilmis bir usersin.

Artik kompleksini bitirip isine don. Isinde KS yapmak. :)) Git bir spot bul kalabalik olsun ehehehehe Bol Bol KS yap

[ Mesaj 06 Nisan 2006, Perşembe - 13:33 tarihinde, JadeReal tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Ya oda sen hakediorsun die sana etse...Jade sana lol inan lol...ozaman herkez birbirinin hakareti hak ettigini düsünsün baslasin bir birine saymaya sövmeye güzel bir mantik demi..Kendini ve elestiri karisinda hazimsizligini gösteriorsun tabi ama anlayana...Honoured basdan beri destek verdi size..Hadi onun elestirisini ben yapsam art niet ararsin bunda.Ama o adam tek 1 elestiri yapti...Neyse daha fazla kücükülme,kendini müdafa ediorsun anliorum ama bu kadar mantiksiz temellere dayandirma..

"Hak edeni döverim"

"Hak edeni öldürürüm"

"Hak edene küfür ederim"

"Hak edene hakaret ederim"

"Hak edene sunu bunu yaparim"

Pardon ama hepimiz insaniz kisilige ve degerlere karsi yapilan asiri tutumlar,davranislar,sözler haric hic bir elestiri yukardaki secenekleri uygulama hakliligi kimseye vermez...Seninde kimseden bir farkin yok +- her insan kadar degerin var..

Herkeze saygilar....
Sosyal ağlarda paylaş

Kufur etmedim. Kendimi mudafa edecek bir durumum da yok. Sizin bu birlikteligi bozmak cabaniza akrsi cikiyorum. Ne yaptimda kendimi mudafa edicem.

Ezikler surusu. Madem yanimizda degiilsiniz cekin gidin ne yoruyorsunuz parmaklarinizi?

[ Mesaj 06 Nisan 2006, Perşembe - 13:35 tarihinde, JadeReal tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

jade Burda da yalanlarini sürdürüorsun..Ben girdigim hic bir clandan atilmadim.. GENCOSMANX senin claninda benimde gercek arkadasim desinki Numan Patriot degilde x clandan atildi bu oyunu daha oynamicam..YADA civanni desin Numan atildi die..Bunlari o adamlara söletebilirmisin jade...Kimse beni hic biryerden atmadi..Hadi buyur senin clanin adamlari gel burda bu adamlar söylet..
Sosyal ağlarda paylaş

FOOOOOOOOOOOOR

Yazi yaziyosan oku. ben sana atildin demedim !!! Honourede soledim bak "Alinti" koymusum. Iste buna uyuz oluyorum is olsun torba dolsun die habire yaziyosunuz...

KArdesim isin ne senin? burda? Anladik karsisin buna ama isin ne neyi anlatiyorsun sen simdi? Yani kimse katilmasin die uyarimi yapiyrosun? Bu noktadan sora basaracaginimi saniyorsun yoksa burda yazmak seni dersarj mi ediyo?

[ Mesaj 06 Nisan 2006, Perşembe - 13:37 tarihinde, JadeReal tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Hasta ederler insani yau. ne buyuk jade kompleksi varmis admalarda.

Bir kere siizn clanlarinizda buyuk ihtimal real hayatinizda da yaptiginiz is yurumez. Bu kadar kisisel takintilariniz ve paronayak yaklasimlariniz varsa eger size tavsiyem birakin bu isleri.

[ Mesaj 06 Nisan 2006, Perşembe - 13:40 tarihinde, JadeReal tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

hehe ilk once beni clanından attı sonrada ks ci yaptı sırada ne var jade yaşına göre davran yakıştıramadım ÖZELEŞTİRİ nedir bi bak istersen burda sana yapılmış bi eleştiri var hakaret yok dikkatini çekerim :Pp

Edit = ÖZLEŞTİRİ :Pp ÖZELEŞTİRİ

[ Mesaj 06 Nisan 2006, Perşembe - 13:43 tarihinde, honoured tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
honoured
pati § 06 Nisan 2006, Perşembe - 13:40 [ özel msj ]

--------------------------------------------------------------------------------

hehe ilk once beni clanından attı sonrada ks ci yaptı sırada ne var jade yaşına göre davran yakıştıramadım ÖZLEŞTİRİ nedir bi bak istersen burda sana yapılmış bi eleştiri var hakaret yok dikkatini çekerim :Pp

Seni hem clanimdan attim . Hem de atildigin halde TS ye geldigin icin TS serverimdan attim. Hemde yaptigin seye elestiri denmez. Yaptigin seye İFTIRA denir. Arabozulucuk denir.
Oz elestiri ise insanin kendi kendine yaptigi elestiridir ki burada kendimi elestirdigim bir durum yok. Siizn ithamlariniz var.

Hem Turkce ogren. Hem de akilli yazilar yaz gelip topic patlaticagina. O dilini de iceri sok.

[ Mesaj 06 Nisan 2006, Perşembe - 13:43 tarihinde, JadeReal tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...