Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Draven - Shreded Heads

Draven

Öne çıkan mesajlar

bateri hep ayni sey olmasaydi keske, programdan eklemissin sanirim, arada bi atak ya da crash sokabilirdin. mesela 1:54 de duruyo, orda bi crash guzel giderdi.
Elimde duzgun bateri yaratabilecegim bi program olsa senden alirdim sade gitarini kendim eklerdim ama olsun.
Guzel gene de :)[hline]Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına ben de karşıyım!
Sosyal ağlarda paylaş

abi sinirimi bozmaya başladın =) nedir bu üretkenlik ya allah nazardan saklasın başımıza 2, yavuz çetin olucan...
abi bak söz werdin ünlü olunca(olursan demiorum) beni yanına alcan ritim gitar olarak =)
bu arada seek and destroy çalıştım ses kartını deişince kayıt yapıp yollucam sana en kıza zamanda..eskisi bolzuldu...[hline]Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına ben de karşıyım!
Sosyal ağlarda paylaş

girişi çok güzel bayıldım.
dark blue eyes kadar hoşuma gitmese de iyi bir şarkı.
biraz daha haraket olsa mesela?

sen şimdi ikinci bir sonic mayhem de olursun, quake 4'e müzik yaparsın, di mi?[hline]Arkadaşlar lütfen topic açarken başlığa dikkat edelim. İçeriği ve başlığı daha açıklayıcı yazalım. Ayrıca: İmza ve Quote hakkında Emaleth'in yazdıklarını iyi okuyun. Daha düzenli forumlar dileğiyle...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...